Увійти

ФПУnews

Увійти

ФПУnews
  • Європейським цінам – європейську зарплату
  • Профспілки вимагають парламентських слухань по газу і тарифам.
  • Житлові субсидії від держави – це радянський «собес»
  • Альтернатива високим цінам – високі зарплати!
  • Черга за субсидіями – це приниження для працівників!
  • Низькі зарплати – це гальмо розвитку країни!
  • Заможні працівники – сильна держава!
  • РОБОТУ! ЗАРПЛАТУ! ГІДНЕ ЖИТТЯ!
  • Людині праці – гідну зарплату, а не субсидії!

106 порушень лише на одному підприємстві

08 лютого, 2017, 15:29

Фахівці Управління Держпраці у Житомирській області перевірили дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки у Товаристві з обмеженою відповідальністю з іноземними інвестиціями «Ферпласт-Україна».

Під час планової перевірки було встановлено 106 порушень. На підприємстві не проводилася атестація робочих місць за умовами праці, психофізична експертиза стосовно працівників, зайнятих на роботах підвищеної небезпеки, відсутня служба охорони праці, електротехнічна служба, немає відповідальної особи за вентиляційні системи. Крім того, у підприємства немає дозволів на зварювальні роботи, експлуатацію обладнання деревообробної промисловості, технологічних засобів, шарових газорегуляторних пунктів, посудин, що працюють під тиском, та ліфта. Відсутні декларації на виконання робіт на висоті понад 1,3 метра, на експлуатацію, обслуговування і ремонт 211 одиниць технологічного устаткування легкої промисловості, без заземлення працюють 115 швейних машин, а також частково відсутні паспорти, проектна й експлуатаційна документація підприємства.

З 24 по 25 січня 2017 року спеціалісти Держпраці провели повторну, позапланову перевірку, за результатами якої встановили, що порушення усуваються повільно і не в повному обсязі. Не замовлено проведення експертиз, необхідних для отримання дозвільних документів.

Оскільки виявлені порушення створюють загрозу життю та здоров’ю людей, експлуатація 211 одиниць устаткування легкої промисловості (верстати, пилорами), 115 швейних машин, електроустановок напругою 0,23 та 0,4 кВ, технологічних транспортних засобів (електро- та автонавантажувачі) мала б бути призупинена.

Управлінням Держпраці у Житомирській області направлено адміністративний позов до суду про застосування заходів реагування у сфері державного нагляду (контролю). За результатами контрольних заходів до адміністративної відповідальності притягнуто дві посадові особи, у тому числі директора ТзОВ з ІІ «Ферпласт-Україна».