Увійти

ФПУnews

Увійти

ФПУnews
  • Європейським цінам – європейську зарплату
  • Профспілки вимагають парламентських слухань по газу і тарифам.
  • Житлові субсидії від держави – це радянський «собес»
  • Альтернатива високим цінам – високі зарплати!
  • Черга за субсидіями – це приниження для працівників!
  • Низькі зарплати – це гальмо розвитку країни!
  • Заможні працівники – сильна держава!
  • РОБОТУ! ЗАРПЛАТУ! ГІДНЕ ЖИТТЯ!
  • Людині праці – гідну зарплату, а не субсидії!

16-те засідання Генеральної ради Міжнародної конфедерації профспілок

01 грудня, 2016, 16:51

У столиці Австрії Відні проходить 16-те засідання Генеральної ради Міжнародної конфедерації профспілок, в якому бере участь Голова Федерації профспілок України Григорій Осовий.

Генеральний секретар МКП Шаран Барроу представила основні позиції і пріоритети організації на 2017 рік. Головна увага у наступному році за рішенням членів Генеральної ради буде приділятися питанням кліматичної справедливості та індустріальної трансформації, обмеження корпоративних повноважень у ланцюжках поставок, викорінення рабства. Пріоритетами визначено роботу з низкою країн, в яких критична ситуація із правами працівників, глобальне управління міграцією, органайзинг, розширення повноважень жінок. Було обговорено стратегічні плани з кожного пріоритету та напрямку. Генеральна рада закликала усі членські організації МКП активно долучитися до їх реалізації.

Напередодні, Генеральна рада прийняла до МКП 7 нових членських організацій з Казахстану, Македонії, Беніну, Коста-Ріки, Кот-Д’Івуару, Реюньйону і Того загальною чисельністю близько 780 тисяч членів. Заявки на вступ ще 21 організації, в тому числі Федерації профспілок працівників малого та середнього підприємництва України, відкладено до отримання більш детальної інформації про них. Зазначимо, що на Всесвітньому конгресі МКП в Берліні у 2014 році однією із стратегічних цілей організації було визначено зростання кількості членів у МКП до 200 мільйонів до 2018 року.

Учасники засідання заслухали інформацію та визначили завдання профспілок щодо багатосторонньої Угоди з торгівлі послугами (ТІСА), Угоди про транстихоокеанське партнерство (ТПП), Всеохоплюючої економічної та торговельної угоди між ЄС та Канадою (СЕТА), Трансатлантичної угоди про торгове та інвестиційне партнерство (ТТІП).

Також на засіданні Генеральної ради були обговорені питання майбутнього праці, забезпечення миру, демократичних прав, зокрема у сфері праці, в районах ескалації конфліктів; реалізації Порядку денного ООН у галузі сталого розвитку до 2030 року.


Довідково: Міжнародна конфедерація профспілок була створена в 2006 році. Установчі збори пройшли у Відні з 1 по 3 листопада. В МКП входять 301 членьска організація зі 155 країн світу. Вони представляють 176 мільонів працюючих людей.