Увійти

ФПУnews

Увійти

ФПУnews
  • Європейським цінам – європейську зарплату
  • Профспілки вимагають парламентських слухань по газу і тарифам.
  • Житлові субсидії від держави – це радянський «собес»
  • Альтернатива високим цінам – високі зарплати!
  • Черга за субсидіями – це приниження для працівників!
  • Низькі зарплати – це гальмо розвитку країни!
  • Заможні працівники – сильна держава!
  • РОБОТУ! ЗАРПЛАТУ! ГІДНЕ ЖИТТЯ!
  • Людині праці – гідну зарплату, а не субсидії!

2,5 роки без зарплати, а роботодавцю й горя немає

21 квітня, 2017, 15:48

«Верните нашу зарплату», «Коммунаровцы 2,5 года без зарплаты… А вы?», «Ми ще ніколи не жили так бідно», «Вимагаю свої гроші», з такими плакатами 20 квітня близько 200 працівників ДП «Суднобудівний завод ім. 61 комунара» зібралися на мітинг протесту біля прохідної заводу, а потім пройшли колоною до будівлі Миколаївської обласної державної адміністрації.

«Борги по заробітній платі на заводі з листопада 2014 року по теперішній час досягли вже майже 52 мільйонів гривень. З метою вирішення питання виплати боргів профком підприємства неодноразово звертався до всіх інстанцій, був ініціатором мітингів трудового колективу біля облдержадміністрації разом з народним депутатом Сергієм Капліним, організовував акції протесту, перекривав автомобільну трасу Миколаїв-Одеса, направляв делегацію до ДК «Укроборонпром» та ін. Але все це не принесло ніяких результатів.» – каже голова профкому заводу Микола Головченко

Сьогодні головною вимогою мітингуючих, як і раніше, залишається виплата боргів по заробітній платі, адже працівники суднобудівного заводу доведені до відчаю. Навіть збираються вжити більш радикальні заходи для досягнення своїх вимог, встановити намети на площі біля облдержадміністрації, а також направити делегацію працівників до ДК «Укроборонпром».

В Облдержадміністрації проблему добре знають – більше половини заборгованості з виплати заробітної плати в області створює саме це підприємство. Станом на 1 квітня цього року, заборгованість по області становила 92,3 млн. грн. З них 49,9 млн. грн це борг Суднобудівного заводу.

«Предприятие находится в сфере управления «Укроборонпрома», поэтому вопрос погашения задолженности принадлежит им. С нашей стороны мы делаем все возможные способы, которые у нас есть — обращаемся в «Укроборонпром» с разными предложениями по поводу того, как решить все эти вопросы.» – розповідає заступник голови Миколаївської ОДА Олександр Кушнір.

Він додає, поки що, ОДА не отримала відповіді на жодне з своїх звернень.

Дуже цікавий момент, поки працівники «Укроборонпрому» сидять без грошей, адже ДП «Суднобудівний завод ім. 61 комунара» не єдине його підприємство, на якому існують борги із виплати зарплати, сам концерн минулого року на третину збільшив чистий прибуток. Що заважає направити ці кошти на закриття боргів перед людьми – залишається загадкою.