Увійти

ФПУnews

Увійти

ФПУnews
  • Європейським цінам – європейську зарплату
  • Профспілки вимагають парламентських слухань по газу і тарифам.
  • Житлові субсидії від держави – це радянський «собес»
  • Альтернатива високим цінам – високі зарплати!
  • Черга за субсидіями – це приниження для працівників!
  • Низькі зарплати – це гальмо розвитку країни!
  • Заможні працівники – сильна держава!
  • РОБОТУ! ЗАРПЛАТУ! ГІДНЕ ЖИТТЯ!
  • Людині праці – гідну зарплату, а не субсидії!

Мешканці Бразилії проти підняття пенсійного віку

21 березня, 2017, 18:12

Можливе підняття, на вимогу МВФ, пенсійного віку в Україні залишається однією з найгарячіших тем сьогодення. І хоча урядовці, по кілька разів на день запевняють людей, що цього не буде, повний текст меморандуму з фондом публікувати не поспішають. Чиновники бояться реакції людей? Якщо так, то не дарма, адже підняття пенсійного віку – тема дуже болюча, і реагують на неї в усьому світі однаково. В Греції профспілки влаштували триденний страйк на таку вимогу МВФ. А минулого тижня сколихнуло Бразилію.

Більше мільйона людей з усієї Бразилії взяли участь в акціях протесту проти скорочення пенсій та соціального забезпечення, запланованого Урядом. Профспілкові центри Бразилії взяли активну участь в протестах, були організовані одноденні страйки вчителів, працівників транспортної, металургійної галузей, та бюджетників.

В Сан-Паулу до людей звернувся екс-президент Бразилії, він повідомив що новий Уряд повен рішучості провести реформу соціального забезпечення, яка фактично залишить людей без можливості вийти на пенсію.

«15 марта бразильские рабочие продемонстрировали силу и мужество. Они отвергают реформы в сфере труда и социального обеспечения, навязываемые непопулярным и незаконным правительством. Международная поддержка будет по-прежнему чрезвычайно важна для сопротивления этим реформам, которые направлены против беднейших слоёв населения.» – зазначив президент Міжнародної конфедерації профспілок João Felicio.

Згідно планам Уряду, вчителя та працівники сільського господарства повинні будуть працювати 49 років, без перерви, щоб вийти на пенсію. При цьому пенсії політиків залишаться без змін.

Профспілки Бразилії впевнені, Уряд не зупиниться на досягнутому і буде й надалі наступати на права трудящих та профспілковий рух. Вони готові до протистояння з керівництвом країни, і Міжнародна конфедерація профспілок готова надати їм всіляку підтримку.