Увійти

ФПУnews

Увійти

ФПУnews
  • Європейським цінам – європейську зарплату
  • Профспілки вимагають парламентських слухань по газу і тарифам.
  • Житлові субсидії від держави – це радянський «собес»
  • Альтернатива високим цінам – високі зарплати!
  • Черга за субсидіями – це приниження для працівників!
  • Низькі зарплати – це гальмо розвитку країни!
  • Заможні працівники – сильна держава!
  • РОБОТУ! ЗАРПЛАТУ! ГІДНЕ ЖИТТЯ!
  • Людині праці – гідну зарплату, а не субсидії!

3 роки без зарплат – суднобудівники Миколаїва провели нові акції протесту

21 вересня, 2017, 16:59

Близько 200 співробітників Миколаївського суднобудівного заводу імені 61 комунара влаштували сьогодні акцію протесту перед будівлею Облдержадміністрації.

Під вигуки «Ганьба», та стукіт пластикових пляшок по сходах, працівники очікували представників обласної адміністрації, щоб з’ясувати як рухається справа з пошуком коштів на виплату боргів по зарплаті. На сьогодні борг перед співробітниками заводу сягнув майже 66 млн гривень. Проте, очікували заводчани марно.

«Областная власть знала о наших намерениях прийти под здание облгосадминистрации, чтобы услышать, как решаются проблемы с выплатой задолженности по заработной плате, и как обстоят дела с обещанной загрузкой предприятия», – обурюється Голова профспілки Микола Головченко.

Ініціативна група протестувальників висунула ультиматум чиновникам, якщо до них ніхто не вийде – вони будуть діяти «на свій розсуд».

Так нікого і не дочекавшись працівники заводу рушили в бік Пушкінського кільця, де розділившись на кілька груп, перекрили рух автомобілів.

Поліцейські, що прибули на місце, намагались вплинути на протестувальників, але люди бажали розмовляти лише з владою. Після таких дій протестувальників до них терміново прибув міський голова Миколаїва Олександр Сенкевич.

Після тривалих переговорів працівники заводу все ж погодились розблокувати рух автомобілів. Міський голова запевнив людей, що він їх повністю розуміє та підтримує. Він запросив їх назавтра до мерії, для того щоб підготувати звернення до Кабінету Міністрів України.

Зустріч ініціативної групи з міським головою запланована на 22 вересня, о 10 годині. Єдина реакція Миколаївської ОДА на всі ці події – це повідомлення прес-служби:

«Зараз, ОДА, в рамках своїх повноважень прикладає максимум зусиль для врегулювання проблемних питань роботи Миколаївського суднобудівного заводу імені 61 комунара. А також, його ефективного функціонування в майбутньому», – сказано в повідомленні.

Ані губернатор Миколаївщини, ані його заступники до людей так і не вийшли.