Увійти

ФПУnews

Увійти

ФПУnews
  • Європейським цінам – європейську зарплату
  • Профспілки вимагають парламентських слухань по газу і тарифам.
  • Житлові субсидії від держави – це радянський «собес»
  • Альтернатива високим цінам – високі зарплати!
  • Черга за субсидіями – це приниження для працівників!
  • Низькі зарплати – це гальмо розвитку країни!
  • Заможні працівники – сильна держава!
  • РОБОТУ! ЗАРПЛАТУ! ГІДНЕ ЖИТТЯ!
  • Людині праці – гідну зарплату, а не субсидії!

Абонплата за газ — як боротись?

05 квітня, 2017, 14:33

Рішення НКРЕКП про встановлення абонентської плати за підключення до газорозподільчих мереж настільки збурило українців, що ніякі інші новини не можуть відволікти людей від головного. Схоже це, нарешті, зрозуміли і в Уряді. Через тиждень, після прийняття рішення, в кабміні його нарешті прокоментували.

«Перший віце-прем’єр сформує групу і почнемо перевіряти. Залучити всі міністерства, плюс Міністерство внутрішніх справ. Я вважаю, що розрахунки були проведені необґрунтовано.» — зауважив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

У відповідь на звернення Кабміну, в НКРЕКП погодились відтермінувати введення абонплати, але не скасувати. А саме цього вимагають люди. Так сьогодні в Тернополі, під будівлею ОДА люди влаштували пікет, з вимогою скасувати абонплату за газ.

А депутати Рівненської ОДА зібрались на позачергову сесію, щоб проголосувати за звернення до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо ситуації, яка склалася навколо рішення НКРЕКП, яким введено щомісячну абонплату за підключення до системи газопостачання.

З трибуни також озвучили звернення, щоб селищні та сільські ради Рівненщини розглянули на сесіях питання про повернення газових мереж у власність громад.

А поки в Рівненський області закликають, на Закарпатті вже діють. Влада міста Мукачево повернула до комунальної власності всі газорозподільчі мережі, які 2009 року були безоплатно передані на баланс «Закарпатгаз».

Як зауважили мукачівські депутати, це було зроблено, щоб не допустити безоплатного використання майна, бо якщо людей хочуть змусити платити абонентську плату, то чому облгази користуються мережами безкоштовно?


Нагадаємо: Федерація профспілок України висловила категоричний протест проти рішення НКРЕКП «Про встановлення тарифів на послуги транспортування та розподілу природного газу». ФПУ вимагає негайного його скасування, та притягнення до відповідальності винних посадових осіб НКРЕКП, аж до їх звільнення із займаних посад.