Увійти

ФПУnews

Увійти

ФПУnews
  • Європейським цінам – європейську зарплату
  • Профспілки вимагають парламентських слухань по газу і тарифам.
  • Житлові субсидії від держави – це радянський «собес»
  • Альтернатива високим цінам – високі зарплати!
  • Черга за субсидіями – це приниження для працівників!
  • Низькі зарплати – це гальмо розвитку країни!
  • Заможні працівники – сильна держава!
  • РОБОТУ! ЗАРПЛАТУ! ГІДНЕ ЖИТТЯ!
  • Людині праці – гідну зарплату, а не субсидії!

Активізувалась боротьба за закарпатський будинок профспілок

18 жовтня, 2017, 13:48

У Закарпатської обласної ради профспілок знову намагаються відібрати будівлю. Про це заявив Голова облпрофради Володимир Фленько.

«16 жовтня трапився надзвичайний випадок, який я вважаю рейдерським, і не лише я, а й вся президія закарпатських профспілок вважає, що відбулась чергова спроба рейдерського захоплення. Невідомі особи зайшли в будинок, почали ходити по приміщеннях, фотографувати, замірювати», – розповідає Володимир Фленько.

Ця будівля була передана Раді профспілок Закарпатської області ще у 1963 році, що підтверджує висновок Конституційного суду України від 11 листопада 2004 року.

Проте, тих, хто поклав око на такий ласий шматок, як нерухомість в центрі міста, навіть ухвала Конституційного суду не спиняє. У 2015 році Фонд державного майна України подав позов до суду про визнання за ним права власності на будинок профспілок.

І дивна річ – суди всіх інстанцій, посилаючись на законодавство радянських часів, підтримали вимоги ФДМУ, при цьому повністю проігнорувавши позицію профспілок та ухвалу Конституційного суду. Не звернули вони уваги і на розпорядження Губернатора Закарпатської області.

Як наслідок – Кабінет Міністрів 29 березня 2017 року ухвалив розпорядження «Про передачу частини будівлі у м. Ужгород до сфери управління Державної судової адміністрації».

Як зауважили в облпрофраді, місцевий господарський суд та апеляційний господарський суд прийняли свої упереджені рішення на користь ФДМУ, практично в інтересах іншої судової структури – Закарпатського окружного адміністративного суду.

Саме представники цього судового органу, разом з проектантами, і завітали 16 жовтня до будівлі профспілок. Однак для того, щоб це з’ясувати, довелось викликати поліцію, адже на запитання профспілчан невідомі особи відповідати не хотіли. Як не хочуть чекати і рішення Кабінету міністрів України по майновій суперечці.

Ще на початку липня перший віце-прем’єр-міністр Степан Кубів зустрівся з головою Закарпатської облпрофради Володимиром Фленьком. Під час зустрічі профспілковий очільник проінформував високопосадовця про ситуацію довкола Будинку профспілок Закарпаття. Урядовець дав доручення розібратись в цій суперечці. Остаточне рішення з цього питання Кабміном ще досі не прийнято. Чим і користуються представники Закарпатського окружного адміністративного суду, намагаючись захопити будівлю до того, як Уряд розгляне це питання. Хоча навіть акту прийому-передачі майна досі немає.