Увійти

ФПУnews

Увійти

ФПУnews
  • Європейським цінам – європейську зарплату
  • Профспілки вимагають парламентських слухань по газу і тарифам.
  • Житлові субсидії від держави – це радянський «собес»
  • Альтернатива високим цінам – високі зарплати!
  • Черга за субсидіями – це приниження для працівників!
  • Низькі зарплати – це гальмо розвитку країни!
  • Заможні працівники – сильна держава!
  • РОБОТУ! ЗАРПЛАТУ! ГІДНЕ ЖИТТЯ!
  • Людині праці – гідну зарплату, а не субсидії!

Акція протесту шахтарів «Сухої Балки»: силовики перегородили вхід в Держгеонадра

26 вересня, 2017, 16:06

Профспілка та працівники ПАТ «Євраз Суха Балка» продовжують акцію протесту біля будівлі Державної служби геології та надр України. З кожним днем напруження зростає. Так, 25 вересня, на восьмий день протесту, силовики перегородили вхід до Держгеонадр.

«Ми протестуємо вже восьмий день. І ніхто до людей так і не вийшов. Нам морочать голову, обіцяючи, що ось через годину з нами поговорять, почекайте ще 2 години, а потім ще 2 години. Але, ні перший заступник голови Держгеонадр Микола Фощій, ні керівник Олег Кирилюк, який повинен був повернутися на роботу після закордонного відрядження, не хочуть з нами спілкуватися. Чому вони бояться мирних роботяг, які приїхали до Києва вимагати роботи, не зрозуміло. Навіщо нагнали сюди стільки спецназу і заблокували вхід в державну установу? Ми законослухняні громадяни і хотіли лише одного – щоб відомство виконало закон і дало людям спокійно працювати», – каже голова первинної профспілкової організації ПАТ «Євраз Суха Балка» Віктор Щасливий.

Голова профспілки звернувся до силовиків із проханням «не покривати корупцію, не виконувати злочинних наказів і стати на бік людей».

«У нашому трудовому колективі працюють 800 ветеранів бойових дій АТО. Вони такі ж вояки, як і ви. Багато наших робочих загинули на Донбасі. Саме з цієї причини, ви, солдати, повинні стати на бік трудового колективу, відстоювати закон, а не захищати корупціонерів», – сказав Віктор Щасливий.

Нагадаємо, гірники вимагають від Держгеонадр виконати судове рішення, продовжити і видати підприємству державні ліцензії на право видобутку руди. Мітингувальники заявляли, що вже більше року ліцензійне відомство відмовляється пролонгувати дозвіл, не пояснюючи причин. У результаті робота найбільшого гірничо-металургійного підприємства України опинилася під загрозою зупинки, а 4000 гірників – перед перспективою втрати робочих місць.