Увійти

ФПУnews

Увійти

ФПУnews
  • Європейським цінам – європейську зарплату
  • Профспілки вимагають парламентських слухань по газу і тарифам.
  • Житлові субсидії від держави – це радянський «собес»
  • Альтернатива високим цінам – високі зарплати!
  • Черга за субсидіями – це приниження для працівників!
  • Низькі зарплати – це гальмо розвитку країни!
  • Заможні працівники – сильна держава!
  • РОБОТУ! ЗАРПЛАТУ! ГІДНЕ ЖИТТЯ!
  • Людині праці – гідну зарплату, а не субсидії!

Атомпрофспілці — 25

23 січня, 2017, 13:06

Сьогодні виконується 25 років з дня заснування Професійної спілки працівників атомної енергетики та промисловості України. Становлення і розвиток багатотисячної і багатопрофільної на сьогодні організації відбувалося у надзвичайно складних умовах трансформації суспільства, невдовзі після здобуття Україною незалежності.

Атомпрофспілка від початку створення постійно і наполегливо привертає увагу органів державної влади до стану справ у стратегічно важливих сферах виробництва — ядерній енергетиці та атомній промисловості, усіма методами впливу й надалі добиватиметься від вищих гілок влади країни втілення державної політики, спрямованої на подальшу стабілізацію і розвиток вітчизняного атомно-енергетичного комплексу, гарантування безпеки його об’єктів, забезпечення продуктивної зайнятості, підвищення життєвого рівня працівників і членів їхніх сімей.

«Так, Атомпрофспілка України, зважаючи на колективний досвід, мудрість і молодість, єдність і солідарність у боротьбі за людські цінності, — завжди була і є на крок попереду. І така висока місія і велика відповідальність зобов’язує нас до подальших спільних перемог!» – зауважує Голова Атомпрофспілки України Валерій Матов.

В ФПУ відзначають чималі соціальні надбання Атомпрофспілки як принципового і наполегливого, найбільш організованого і послідовного захисника інтересів людини праці.

«Своєю наполегливою повсякденною працею ви виконує важливу роль в сучасному енерговиробництві України, перетворюючи ядерну енергію на електричну та теплову, що дозволяє економити ресурси органічного палива, наближати країну до енергетичної незалежності і ефективного розвитку власного потенціалу.» – зазначає Голова Федерації профспілок України Григорій Осовий.

Колектив ФПУnews приєднується до всіх вітань, та бажає представникам Атомпрофспілки міцного здоров’я та щастя, наснаги в вашій нелегкій праці.

Зі святом вас!