Увійти

ФПУnews

Увійти

ФПУnews
  • Європейським цінам – європейську зарплату
  • Профспілки вимагають парламентських слухань по газу і тарифам.
  • Житлові субсидії від держави – це радянський «собес»
  • Альтернатива високим цінам – високі зарплати!
  • Черга за субсидіями – це приниження для працівників!
  • Низькі зарплати – це гальмо розвитку країни!
  • Заможні працівники – сильна держава!
  • РОБОТУ! ЗАРПЛАТУ! ГІДНЕ ЖИТТЯ!
  • Людині праці – гідну зарплату, а не субсидії!

Автоматизація роботи метро: застороги з-за кордону

10 січня, 2017, 11:33

Київський метрополітен продовжує автоматизацію своєї роботи, в напрямку відмови від жетонів. Встановлюються автомати з продажу багаторазових карт проїзду, до кінця місяця на всіх турнікетах з MasterCard PayPass залишиться можливість оплати всіма видами карток, без жетона.

Але що буде, якщо остаточно відмовитись від жетонів, коли каси, та й касири, стануть непотрібними? Головне знайти баланс між автоматизацією, безпекою пасажирів, та інтересами працівників. Інакше, ситуація може вийти з під контролю, як це сталось у столиці Великобританії.

Поки українці відпочивали на різдвяні свята, 24-х годинний страйк працівників лондонського метрополітену паралізував центр міста. З 18.00 восьмого січня не працювала майже половина станцій підземки.

Такою стала відповідь профспілок на плани з модернізації роботи лондонського метро. А саме, на закриття квиткових кас, та скорочення робочих місць. Страйк був ініційований Національною спілкою залізничних, морських і транспортних робітників (RMT), та Асоціацією найманих транспортних робітників (TSSA).

«Несмотря на огромные усилия со стороны профсоюза, руководители лондонского метро не смогли придумать каких либо серьезных планов по преодолению кадрового кризиса, который вызовет сокращение 900 рабочих мест.» – наголошує представник RMT Мік Кеш.

Також, представники профспілок наголошують, що таке скорочення призведе до падіння рівня безпеки на метрополітені. Так як, кількість працівників на кожній станції суттєво зменшиться.

 “Слишком много станций в настоящее время были оставлены открытыми без персонала. Мониторинг видеонаблюдения показывает на них всплеск уровня личностного и физического насилия.» – каже Генеральний секретар TSSA Мануель Кортес.

Як наголошують представники профспілок, ця акція наслідок того, що переговори зайшли в глухий кут. Страйк показав керівництву метрополітену всю складність ситуації. Тепер профспілки сподіваються, що керівництво підземки буде більш послідовним під час переговорів, та надасть обґрунтовані пропозиції подальшої роботи.