Увійти

ФПУnews

Увійти

ФПУnews
  • Європейським цінам – європейську зарплату
  • Профспілки вимагають парламентських слухань по газу і тарифам.
  • Житлові субсидії від держави – це радянський «собес»
  • Альтернатива високим цінам – високі зарплати!
  • Черга за субсидіями – це приниження для працівників!
  • Низькі зарплати – це гальмо розвитку країни!
  • Заможні працівники – сильна держава!
  • РОБОТУ! ЗАРПЛАТУ! ГІДНЕ ЖИТТЯ!
  • Людині праці – гідну зарплату, а не субсидії!

Банкрутство авіакомпанії у Великобританії: профспілки пішли в суди

11 жовтня, 2017, 15:16

Британська профспілка Unite подала позов до суду від імені більш ніж 1,8 тис. звільнених працівників авіакомпанії Monarch Airlines. Інформація про зупинку польотів авіаперевізника з’явилась 2 жовтня. Як зазначають експерти, банкрутство Monarch Airlines є наймасштабнішим в історії британської авіації.

Після заяви про банкрутство, в компанію було призначене зовнішнє керівництво. Воно відразу звільнило 1858 співробітників, тим самим порушивши британське законодавство, яке вимагає повідомляти про звільнення за 45 днів.

Особливо профспілку обурив той факт, що працівників змусили самих телефонувати на платну лінію, щоб вислухати повідомлення про звільнення. Вартість дзвінка для багатьох склала близько 40 фунтів стерлінгів (майже 1400 грн за курсом НБУ).

До справи долучилась і британська Асоціація пілотів, яка направила запит Уряду з вимогою провести ретельну перевірку причин банкрутства авіакомпанії. В Monarch Airlines працювало 400 пілотів – членів асоціації.

«В 2014 році пілоти Monarch Airlines пішли на жертви, дозволивши знизити заробітні плати та пенсійні відрахування для того, щоб допомогти відновити компанію після кризи. Тепер з’ясовується, що все було марно – люди втратили гроші», – йдеться в повідомленні Асоціації пілотів.

Зараз вони намагаються отримати відповідь на питання – наскільки необхідним було банкрутство компанії. А також вимагають перевірити повідомлення, чи насправді Monarch Airlines отримувала кошти від корпорації Boeing протягом останнього року, і куди були направлені ці кошти.

Довідково: Monarch Airlines була п’ятою за величиною авіакомпанією Великобританії. Виконувала рейси з п’яти британських аеропортів в 40 містах світу. Головним напрямком була Іспанія. Працювало в компанії 2,1 тис. людей.