Увійти

ФПУnews

Увійти

ФПУnews
  • Європейським цінам – європейську зарплату
  • Профспілки вимагають парламентських слухань по газу і тарифам.
  • Житлові субсидії від держави – це радянський «собес»
  • Альтернатива високим цінам – високі зарплати!
  • Черга за субсидіями – це приниження для працівників!
  • Низькі зарплати – це гальмо розвитку країни!
  • Заможні працівники – сильна держава!
  • РОБОТУ! ЗАРПЛАТУ! ГІДНЕ ЖИТТЯ!
  • Людині праці – гідну зарплату, а не субсидії!

Борги по зарплатам бюджетникам змушують місцеву владу позиватись до Кабміну

04 грудня, 2017, 17:04

Депутати Закарпатської обласної ради затвердили звернення до Кабміну стосовно виділення області додаткових коштів на погашення боргів по зарплатах для працівників бюджетної сфери.

Автори звернення зазначають, Закарпатська ОДА неодноразово інформувала Уряд про нестачу коштів для виплати заробітної плати бюджетникам області у 2017 році та необхідність виділення додаткового ресурсу з державного бюджету для здійснення зазначених виплат.
До кінця цього року, області на зарплати не вистачає понад 110 мільйонів гривень.

Особливо критичною є ситуація із виплатою заробітної плати працівникам галузей освіти та охорони здоров’я.

«На сьогодні в окремих місцевих бюджетах Воловецького, Міжгірського та Хустського районів не виплачено заробітну плату працівникам дошкільних та загальноосвітніх (крім педагогічних) навчальних закладів ще за вересень місяць», – йдеться у зверненні.

Проблеми з зарплатами медикам є і в інших областях України. В Житомирі лікарі навіть направили електронну петицію до органів місцевої влади з вимогою погасити заборгованість по заробітній платі працівникам Центральної міської лікарні №2, які вже два місяці не бачили грошей.

«Нам кажуть, щоб ми почекали. Але не нам це потрібно говорити, а працівникам комунальних служб, які нараховують платежі за квартиру та продавцям в магазині, куди без грошей можна і не заходити. Якщо закриється наша установа, куди підуть хворі лікуватись?!», – зазначено в петиції.

До кінця року медикам Житомира не вистачає на зарплату понад 45 мільйонів. Немає цих коштів і в міському бюджеті. Ситуація стала настілки критичною, що міська рада подала до суду на Кабінет міністрів щодо невиконання Урядом своїх обов’язків.

Нагадаємо, 1 грудня Президент підписав зміни до бюджету на поточний рік. Згідно з якими На Міністерство науки і освіти додатково виділено 317 млн ​​грн, на Міністерство охорони здоров’я – 207 млн ​​грн. Збільшено також загальнодержавні витрати на МОЗ, зокрема субвенції місцевим бюджетам на 380 млн гривень.


Доівдково: Повна виплата заборгованості по всій країні є однією з головних та незмінних вимог профсрілок до влади.