Увійти

ФПУnews

Увійти

ФПУnews
  • Європейським цінам – європейську зарплату
  • Профспілки вимагають парламентських слухань по газу і тарифам.
  • Житлові субсидії від держави – це радянський «собес»
  • Альтернатива високим цінам – високі зарплати!
  • Черга за субсидіями – це приниження для працівників!
  • Низькі зарплати – це гальмо розвитку країни!
  • Заможні працівники – сильна держава!
  • РОБОТУ! ЗАРПЛАТУ! ГІДНЕ ЖИТТЯ!
  • Людині праці – гідну зарплату, а не субсидії!

Через 10 років залишиться лише 35 млн. українців

25 квітня, 2017, 10:47

Швидкість вимирання української нації за останні роки досягла загрозливих масштабів. Лише за два місяці 2017 року, українців стало менше на 43 тисячі. А в попередньому році населення країни скоротилось на 176 тисяч.

Згідно статистики, опублікованої ЦРУ, Україна займає друге місце в світі за показниками смертності. Обігнати нас за цим показником змогла тільки південноафриканська країна Лесото.

Причин такої вражаючої статистики багато. Але, на перше місце більшість експертів ставлять економічну ситуацію в країні. Зменшення населення спостерігалось протягом всіх років незалежності, але таких масштабів набуло лише в останні роки, коли різко погіршилась ситуація з соціальними стандартами, та спостерігалось різке падіння платоспроможності населення. Так, наприкінці минулого року, 90% українців вважали себе бідними, а кожен другий говорив, що йому не вистачає грошей на ліки.

Дуже погана в країні ситуація і з медициною. За кількістю смертей від серцево-судинних захворювань Україна на другому місці в світі, від ВІЛ/СНІД – перша в Європі, друга в Європі за швидкістю розповсюдження онкологічних захворювань, також друга за кількістю смертей від туберкульозу.

І це також наслідки економічної ситуації. Адже лікування серцево-судинних та онкологічних захворювань не з дешевих. А туберкульоз в усьому світі називають – хворобою бідних.

Згідно статистики, середня заробітна плата в Україні, з 2013 року, зменшилась більш ніж вдвічі, в доларовому еквіваленті.

При цьому ціни на все зросли, і досить суттєво. Як наслідок, українці економлять на всьому – і нажаль, в першу чергу на своєму здоров’ї.

Ще одна причина швидкого зменшення населення – низька народжуваність. У 1991 році в Україні було 13,2 млн. дітей, зараз – 7,5 млн. Так, в Європі також низька народжуваність, але там зовсім інша тривалість життя, та низька смертність.

Згідно прогнозів фахівців, якщо тенденція не зміниться, то вже через 10 років українців залишиться лише 32-35 млн. Для інформації – стільки людей зараз проживає в Польщі. А згідно прогнозу ООН, у 2050 році, населення України становитиме не більше 26 млн.

Якщо цю демографічну ситуацію не виправити, то за прогнозами всіх фахівців, вона загрожує вимиранням української нації, та зникненням України, як держави.