Увійти

ФПУnews

Увійти

ФПУnews
  • Європейським цінам – європейську зарплату
  • Профспілки вимагають парламентських слухань по газу і тарифам.
  • Житлові субсидії від держави – це радянський «собес»
  • Альтернатива високим цінам – високі зарплати!
  • Черга за субсидіями – це приниження для працівників!
  • Низькі зарплати – це гальмо розвитку країни!
  • Заможні працівники – сильна держава!
  • РОБОТУ! ЗАРПЛАТУ! ГІДНЕ ЖИТТЯ!
  • Людині праці – гідну зарплату, а не субсидії!

Через трагедію в Одесі, мораторій на перевірки може бути частково скасований

18 вересня, 2017, 15:50

Уповноважений Президента з прав дитини Микола Кулеба заявив, що Уряд має зняти мораторій на комплексні перевірки дитячих садочків, шкіл, інших дитячих закладів, у тому числі й таборів.

Про це він заявив, коментуючи трагічні події в Одесі та загибель дітей через пожежу в дитячому таборі.

«Сьогодні ми спілкуємося з представниками Кабінету міністрів. Думаю, що незабаром вийде доручення Прем’єр-міністра щодо цієї ситуації, щодо перевірок, щодо мораторію на перевірки – треба, перш за все, його зняти із садочків, і зі шкіл, і з інших дитячих закладів», – сказав Микола Кулеба.

За його словами, заборону на такі перевірки може бути знято вже у жовтні. Водночас він нагадав, що табору в Одесі, де нещодавно сталася пожежа і загинули троє дітей, ще в червні було надано припис рятувальників про відсутність належної протипожежної безпеки, але документ так і залишився невиконаним.

«Це – питання навіть не системи, а особистої відповідальності кожної людини. Не від системи залежить, а від людини, чи були наповнені резервуари з водою, не від системи, а від людей, від керівництва табору, чому о 10 годині вечора дітей замкнули і пішли на нараду, чому на жодному поверсі не було вихователів, і дітей рятували 13-річний хлопчик і 15-річна дівчинка», – підкреслив Уповноважений Президента.

Водночас Кулеба розповів, що вже розпочато низку перевірок дитячих таборів по Україні, і наголосив на необхідності вже сьогодні розпочати підготовку літніх таборів до прийому дітей в наступному сезоні. Він наголосив, що питання безпеки дітей має вирішуватися комплексно, потрібно переглянути низку нормативно-правових, які б дозволили зменшити кількість випадків травмування і каліцтва дітей, яких, за його даними, в Україні наразі щороку «тисячі».

Нагадаємо, експерти вже давно вимагають зняти мораторій на перевірки бізнесу, особливо це стосується галузі виробництва та реалізації продуктів харчування, закладів громадського харчування, та місць масового відпочинку людей. Адже, відчувши повну безкарність, недобросовісні підприємці почали збільшувати свої прибутки завдяки заощадженню на якості, та безпеці продукції чи послуг. Це призводить до систематичного порушення прав споживачів.

Але, жодні докази не могли змінити думку чиновників. І для того щоб вони все ж таки звернули на це увагу, трьом дівчинкам довелось заплатити своїм життям.