Черкаси: дві доби до блекаута
23 травня, 2017, 12:29

Сьогодні, на Соборну площу в Черкасах вийшли з плакатами працівники “Черкасиобленерго”. Разом з Черкаським РЕМом на мітинг зібрались енергетики з 12 районів Черкащини. Як і в попередні рази, їх на страйк вигнала скрута.
Працівники попереджають: на Черкащині може настати енергетичний колапс, оскільки на підприємстві вже не залишилося ані матеріалів, ані бензину. Тож, якщо станеться аварійне відключення, то у працівників навіть не буде змоги провести ремонт.
Страйковий комітет направив лист міському голові Черкас Анатолію Бондаренко, у якому йдеться про скликання позачергової сесії та прийняття звернення міськради до Президента.
За словами очільника міста ситуація на підприємстві є критичною, адже наразі коштів немає навіть на аварійні ремонти. В результаті чого від електромережі можуть бути від’єднані соціально важливі об’єкти Черкас: водоканал, лікарні, тощо. Крім того працівники підприємства вже чотири місяці не отримують заробітню плату.
Мітигнувальники дали владі два дні, щоб провести перемовини з Прем’єр-міністром України за посередництва міської та обласної влади, а також представників підприємства, аби врегулювати енергетичне питання на Черкащині.
Нагадаємо, наразі “Черкасиобленерго” заборгувало працівникам понад 100 мільйонів гривень.