Увійти

ФПУnews

Увійти

ФПУnews
  • Європейським цінам – європейську зарплату
  • Профспілки вимагають парламентських слухань по газу і тарифам.
  • Житлові субсидії від держави – це радянський «собес»
  • Альтернатива високим цінам – високі зарплати!
  • Черга за субсидіями – це приниження для працівників!
  • Низькі зарплати – це гальмо розвитку країни!
  • Заможні працівники – сильна держава!
  • РОБОТУ! ЗАРПЛАТУ! ГІДНЕ ЖИТТЯ!
  • Людині праці – гідну зарплату, а не субсидії!

Чоловіки в Україні заробляють на чверть більше, ніж жінки

05 вересня, 2017, 14:57

Середня заробітна плата чоловіків в Україні є на 26,6% вищою, ніж середня зарплата жінок, свідчать дані Державної служби статистики України, які були опубліковані у понеділок, 4 вересня.

Так, у першому півріччі 2017 року середньомісячна зарплата штатного працівника-чоловіка в Україні склала 7779 гривень, тоді як середньомісячна зарплата штатної працівниці-жінки склала 6243 гривні. Найвищі зарплати в Україні зафіксовані в сфері фінансової і страхової діяльності, проте у цій сфері різниця у зарплатах між чоловіками та жінками є ще більшою – чоловіки у середньому заробляють 16 469 гривень, тоді як жінки – 10 846 гривень, що приблизно на 50% менше.

Найнижчий рівень зарплат у сфері тимчасового розміщення та організації харчування: для чоловіків – 5254 гривні, а для жінок – 4736 гривень на місяць. Загалом чоловіки заробляють більше за жінок в усіх сферах зайнятості, окрім сфери адміністративного та допоміжного обслуговування, де зарплати жінок є дещо вищими – 5480 гривень у жінок та 5440 гривень у чоловіків.

До речі, згідно з даними Eurostat від березня 2017 року, абсолютно в усіх країнах Євросоюзу чоловіки на керівних посадах отримують більшу оплату, ніж жінки. Найбільшою різниця в оплаті праці керівних працівників підприємств між чоловіками і жінками є в Угорщині (33,7 відсотка), Італії (33,5), Чехії (29,7), Словаччині (28,3), Польщі (27,7), Австрії (26,9), Німеччині (26,8) і Португалії (25,9).

В Європі чисельні жіночі організації постійно ведуть боротьбу за рівноправність між чоловіками і жінками. На думку активістів, рівноправність має бути і при нарахуванні заробітної платні. Наприклад в Німеччині вже з’явився відповідний законопроект, згідно якого компанії з персоналом понад 500 осіб зобов’язані будуть повідомляти про кроки щодо вирівнювання зарплат чоловіків і жінок, а великі фірми повинні будуть регулярно перевіряти, чи зберігається принцип рівності в оплаті праці.