Увійти

ФПУnews

Увійти

ФПУnews
  • Європейським цінам – європейську зарплату
  • Профспілки вимагають парламентських слухань по газу і тарифам.
  • Житлові субсидії від держави – це радянський «собес»
  • Альтернатива високим цінам – високі зарплати!
  • Черга за субсидіями – це приниження для працівників!
  • Низькі зарплати – це гальмо розвитку країни!
  • Заможні працівники – сильна держава!
  • РОБОТУ! ЗАРПЛАТУ! ГІДНЕ ЖИТТЯ!
  • Людині праці – гідну зарплату, а не субсидії!

Чому в Україні не розвивається бізнес та не зростають зарплати?

29 вересня, 2017, 13:42

В Україні вести бізнес важко. Це твердження можна почути будь-де, і на телебаченні, і на шпальтах газет. Малий і середній бізнес, який в усьому світі є рушійною силою економіки, в Україні переживає кризові часи – кажуть експерти.

Останнього часу все частіше можна почути, що розвитку бізнесу в Україні заважають «космічні» штрафи за порушення трудового законодавства. Знову лунають заклики, що великі штрафи вбивають бізнес, розповідають про нещасних підприємців, які для оплати штрафів вимушені продавати свої машини. У Верховній Раді навіть зареєстрували відповідний законопроект про зменшення штрафів. Але міжнародні експерти не погоджуються з тим, що саме штрафи негативно впливають на розвиток бізнесу.

У новому дослідженні глобальної конкурентоспроможності, проведеному за підсумками Всесвітнього економічного форуму, експерти виділили основні фактори, що заважають веденню бізнесу в Україні. Це інфляція, корупція, нестабільність політики, податкові ставки та правила оподаткування.

Отже, саме корупція, інфляція та податкове навантаження заважають бізнесу розвиватись, а аж ніяк не штрафи за порушення законодавства. У дослідженні можна побачити, що обмежувальні трудові норми майже не заважають підприємцям.

Згідно опитування, проведеного Міжнародною організацією праці спільно з Федерацією роботодавців України, податкове навантаження вважають серйозною перешкодою бізнесу майже 73% опитаних. 63,8% респондентів зізналися, що стикалися з корупцією та платили хабарі. І знову ані слова про надмірні штрафи.

До речі, Голова Федерації роботодавців України зазначає, що бізнес зацікавлений у підвищенні заробітних плат робітникам, але заважає податкове навантаження на бізнес.

«Через непросту ситуацію у країні кваліфіковані спеціалісти емігрують. Сьогодні 60% українців хочуть виїхати. І одним з головних факторів є розмір зарплати», – відзначив Голова ФРУ Дмитро Олійник.

Зазначимо, з 1 січня 2016 для українських підприємців було знижено ставку Єдиного соціального внеску. Але вся інша податкова база майже не змінювалась – лише стала ще більш заплутаною.

Так, через високу ставку податку на додану вартість, деякі українські товари в Європі коштують дешевше, ніж в Україні, попри витрати на транспортування продукції за кордон. А відшкодування ПДВ, за словами вітчизняних підприємців, пов’язано з великими «корупційними видатками».

Лише після зменшення податкового тиску та реальній протидії корупції, бізнес в Україні зможе розвиватись. А ось для збільшення зарплати достатньо реформувати систему оплати праці, на чому наполягають профспілки.

З метою забезпечення справедливого розподілу результатів праці, необхідно збільшити частку оплати праці у валовому внутрішньому продукті (ВВП) до рівня не нижче ніж 60%.