Увійти

ФПУnews

Увійти

ФПУnews
  • Європейським цінам – європейську зарплату
  • Профспілки вимагають парламентських слухань по газу і тарифам.
  • Житлові субсидії від держави – це радянський «собес»
  • Альтернатива високим цінам – високі зарплати!
  • Черга за субсидіями – це приниження для працівників!
  • Низькі зарплати – це гальмо розвитку країни!
  • Заможні працівники – сильна держава!
  • РОБОТУ! ЗАРПЛАТУ! ГІДНЕ ЖИТТЯ!
  • Людині праці – гідну зарплату, а не субсидії!

Чорна п’ятниця для Amazon – тисячі працівників оголосили страйк

24 листопада, 2017, 12:35

Працівники німецького підрозділу інтернет-магазину Amazon оголосили страйк. Його розпочали сьогодні робітники трьох логістичних центрів. До них вже приєднались кілька десятків працівників зі Сполучених штатів Америки. Також про своє бажання долучитись до страйку заявили працівники Італійського відділення компанії.

Причиною страйку стали вимоги працівників підвищити заробітну плату. Представники компанії готові збільшити лише преміальні, а тому ніяк не можуть домовитись з профспілкою.

«Ми гадаємо, що трудовий конфлікт може тривати якийсь час. В Amazon досі не показали, що хочуть вести переговори. Керівництво компанії хоче розмовляти, а не домовлятись. Тому ми будемо проводити і інші акції протесту», – сказано в заяві профспілки Verdi.

Цікавий момент, що страйк працівників Amazon прийшовся на «чорну п’ятницю». Також завтра католицьке Різдво, а тому багато людей замовляють подарунки. Чи будуть вони доставлені вчасно – не береться сказати ніхто.

«Ми відверто говоримо людям, в чому наші вимоги та за що ми боримось. Ми поки що не вирішили, як довго триватиме страйк. Частина різдвяних подарунків може бути доставлена невчасно. Але сказати, що їх зовсім не буде – це перебільшення», – каже представник профспілки Мехтильда Міддек.

Штат німецького відділення Amazon складає близько 9 тис людей. Зараз страйкує третина працівників. Але інші також готові приєднатись.

Останнього часу, керівництво компанії піддається нищівній критиці з боку профспілки за відмову виконувати колективний договір в частині прийому на роботу працівників. Не задоволені люди і умовами праці. Профспілка також вимагає підвищення заробітної плати та збільшення доплат за працю в нічну зміну.