Увійти

ФПУnews

Увійти

ФПУnews
  • Європейським цінам – європейську зарплату
  • Профспілки вимагають парламентських слухань по газу і тарифам.
  • Житлові субсидії від держави – це радянський «собес»
  • Альтернатива високим цінам – високі зарплати!
  • Черга за субсидіями – це приниження для працівників!
  • Низькі зарплати – це гальмо розвитку країни!
  • Заможні працівники – сильна держава!
  • РОБОТУ! ЗАРПЛАТУ! ГІДНЕ ЖИТТЯ!
  • Людині праці – гідну зарплату, а не субсидії!

Держбюджет 2020 – “затягнути паски” дежавю

05 листопада, 2019, 13:41

Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук презентував схвалений урядом до другого читання проект Державного бюджету на 2020 рік.

У порівнянні з першим варіантом у ньому збільшено видатки на освіту й медицину. Однак документ залишається таким, що урізає соціальну сферу.

Під час презентації проекту прем’єр підтвердив, що основна стаття витрат залишилась незмінною – обслуговування державного боргу перед зовнішніми кредиторами. На це витратять третину бюджету.

Збільшення видатків на медицину стосуватимуться лише екстреної допомоги, ліків та трансплантації. Однак  без достатнього фінансування та виділення передбачених законодавством 5% ВВП на охорону здоров’я ефективні реформи проводити неможливо. Профспілки у свою чергу наголошують на необхідності закласти в бюджет підвищення зарплат медичним працівникам.

В той же час для освітян обіцяють виплати 30% надбавок за престижність професії, які починаючи з 2016 року надавали у неповному обсязі. На це за час доопрацювання бюджету додали 2,2 млрд. Як повідомлялось, наприкінці жовтня відбулась багатотисячна акція освітян з вимогою збереження надбавок, скороченого робочого дня та збільшення фінансування освіти.

У проекті бюджету до першого читання взагалі не враховували підвищення зарплат педагогам на 20-70%, яке ухвалив колишній Кабмін. На перегляд вчительських окладів, за підрахунками профільного міністерства, потрібно не менше 5,5 млрд гривень. Однак новий уряд планує підвищувати зарплати не за “постановою Гройсмана”, а за новою схемою – зі збільшенням виплат молодим педагогам, фінансуванням “за фактичною кількістю учнів” та через субвенції регіонам. Але при цьому, швидше за все, відбудеться скорочення вчителів та сільських шкіл.

У свою чергу профспілки наголошують, що зарплата освітянам найнижчої категорії має складати щонайменше 2,5 прожиткові мінімуми.

При цьому самі урядовці погоджуються, що закладений прожитковий мінімум щонайменше вдвічі менший за реальний. Однак у проекті бюджету він залишився незмінними.

Уряд визначив прожитковий мінімум в 2027 грн на початок року зі збільшенням до 2189 грн. За цінами серпня 2019 року він має щонайменше складати 4722 грн.

Зростання прожиткового мінімуму Гончарук назвав завданням на найближчі 3-5 років.

“Через 5 років в наших реаліях – це фактично ніколи. Незрозуміло яка на той час буде інфляція. Цілком можливо, що 4,2 тисячі гривень коштуватимуть менше, ніж нинішній 2 тисячі”, – прокоментував проект Держбюджету одному з видань глава департаменту Федерації профспілок Олег Пендзин.

За його словами, проект бюджету як не був соціальним спочатку, так і не став таким до другого читання.

Наприклад, витрати на субсидії заплановані на рівні 48 млрд гривень, і це навіть менше, ніж в цьому році, хоча реальні потреби експерти оцінюють в 70 млрд.

При цьому, як зазначив в одному з видань економіст Олексій Кущ, оскільки тарифи будуть тільки рости, без субсидій може залишитися до 600 тисяч сімей. У Мінсоцполітики кажуть, що компенсації по комуналці отримають ті, хто дійсно їх потребує, але перевірки отримувачів будуть.

Раніше про те, що необхідно виплачувати гідні зарплати, адекватні до рівня тарифів, а не перетворювати країну на “суцільний соцзабез”, наголошували у Федерації профспілок України.

До речі, мінімальна зарплата, визначена урядом у проекті бюджету в 4723 грн, також на думку профспілок є неприйнятною. Вона має становити щонайменше 7276 грн.

З 2014 року залишається не переглянутою і допомога при народженні дитини. Сумма в 41 тис. грн за 5 років так і не була проіндексована.

До того ж, збільшувати надходження планують не за рахунок підвищення податків, а в зменшенні витрат на держапарат. Так, буде звільнено 18 тисяч чиновників райдержадміністрацій. Вивільнення коштів від їх скорочення вже передбачено проектом Держбюджету.

До того ж, уряд не планує змінювати фіскальну політику. “Це розчарувало найбільше. Не буде податкової реформи, боротьби з тінню, податковим лобізмом фінансово-промислових груп і “контрабанди-стоп” на митниці. Інакше були б заплановані додаткові надходження в бюджет від цих заходів, а, наприклад, тільки боротьба з контрабандою могла б дати до 5 млрд доларів”, – говорить Олексій Кущ.

Натомість надходження також пропонують підвищити за рахунок зменшення тіньового сектору. Однак наявні для цього законодавчі ініціативи вдарять по малому та середньому бізнесу, позбавляючи великі корпорації конкурентів.

Також експертів стурбувало положення проекту держбюджету про приватизацію. Так, встановлені суми для великої приватизації в 6 млрд – занадто мало, оскільки це фактично ціна одного великого об’єкта рівня “Центренерго” або ОПЗ. А в черзі на приватизацію включили гігантів Укрспирт, Укрпошту та Укрзалізницю.

“Прем’єр заявив, що “уряд зараз працює 24 на 7, щоб підготувати країну до початку запуску економіки, щоб в наступному році економіка почала зростати”. Шкода, що йому ніхто так і не нагадав, що економіка взагалі-то вже росте все останні чотири роки і головне питання – це рівень соціальної інклюзії зростання ВВП, адже можна збільшити динаміку і до 10%, але якщо весь приріст буде йти в кишені зовнішніх кредиторів, толку від цього для населення не буде ніякого”, – підсумував Олексій Кущ.