Увійти

ФПУnews

Увійти

ФПУnews
  • Європейським цінам – європейську зарплату
  • Профспілки вимагають парламентських слухань по газу і тарифам.
  • Житлові субсидії від держави – це радянський «собес»
  • Альтернатива високим цінам – високі зарплати!
  • Черга за субсидіями – це приниження для працівників!
  • Низькі зарплати – це гальмо розвитку країни!
  • Заможні працівники – сильна держава!
  • РОБОТУ! ЗАРПЛАТУ! ГІДНЕ ЖИТТЯ!
  • Людині праці – гідну зарплату, а не субсидії!

Дніпропетровська ОДА: підписана угода соцпартнерів вирішить питання своєчасних зарплат

20 листопада, 2017, 15:19

На Дніпропетровщині профспілки, роботодавці та влада підписали територіальну угоду про співпрацю. Це дасть змогу представникам працівників спільно з владою та бізнесом вирішувати нагальні потреби людей праці.

«В області є заборгованість по заробітній платі в бюджетній сфері, та несвоєчасна оплата праці на приватних підприємствах. Підписана угода чітко окреслює обов’язки сторін та їх відповідальність за вирішення цього питання. Завдяки йому профспілки з роботодавцями зможуть вирішити питання своєчасної оплати праці. Наша задача, як влади, створити умови для стабільної роботи компаній», – зазначив перший заступник Голови ОДА Олег Кужман.

Зробити область економічно розвинутою можна лише спільними зусиллями, додають в ОДА. Плідний соціальний діалог між владою, роботодавцями та профспілками буде сприяти своєчасній виплаті заробітної плати, розвитку підприємств та збільшенню надходжень до обласного бюджету.

«Підписана угода – це маленька конституція, яка покликана врегулювати економічні, виробничі та ділові відносини в регіоні. Це дуже важливо, це дозволить працювати та розвиватися промисловості. А це нові робочі місця та підвищення заробітної плати», – каже Голова Дніпропетровського обласного об’єднання профспілок Віталій Дубіль.

Конкретне питання, яке відразу обговорили представники трьох сторін – кадрове. Для збільшення об’ємів виробництва потрібні фахівці. Тому на порядку денному – популяризація робітничих професій. За словами Голови обласного об’єднання профспілок в них вже є плани, як це зробити.

Також сторони домовились про постійний моніторинг виконання угоди. Два рази на рік вони будуть збиратись та аналізувати що виконано, а де необхідно внести зміни.