Увійти

ФПУnews

Увійти

ФПУnews
  • Європейським цінам – європейську зарплату
  • Профспілки вимагають парламентських слухань по газу і тарифам.
  • Житлові субсидії від держави – це радянський «собес»
  • Альтернатива високим цінам – високі зарплати!
  • Черга за субсидіями – це приниження для працівників!
  • Низькі зарплати – це гальмо розвитку країни!
  • Заможні працівники – сильна держава!
  • РОБОТУ! ЗАРПЛАТУ! ГІДНЕ ЖИТТЯ!
  • Людині праці – гідну зарплату, а не субсидії!

“Добровольчі рейдери” атакують профспілки

25 січня, 2017, 10:33

Перед Новим роком профспілки втратили доступ до приміщень Київської міської ради профспілок. Будівлю захопили невідомі люди, в камуфляжі, з шевронами добровольчого батальйону «Донбас». На вимогу звільнити приміщення, так звані “добровольці” погрожували застосувати силу. У відповідь, профспілчани влаштували пікет під будівлею. На допомогу їм приїхав представник профспілок в Верховній Раді, народний депутат Сергій Каплін. Його втручання підвищило градус напруги, та привернуло увагу ЗМІ до проблеми.

«Коли ми запропонували їм переїхати у гарні умови в інше приміщення федерації, в санаторій, з тим щоб вони там могли там перезимувати, навіть гарантували їм харчування та безпеку, вони відмовились. А через кілька хвилин приїхав член фракції Самопоміч у Верховній Раді Семен Семенченко. Він сказав наступне – якщо ви будете виселяти моїх людей, я приведу сюди сотні інших і ми вам тут переламаємо хребти.» – каже Сергій Каплін.

Такими діями, ті, хто засів у будинку тільки більше переконали всіх у своєму намірі рейдернути і віджати в профспілок нерухомість у самому центрі Києва. Це не добровольці АТО, це звичайні загарбники, відзначають профспілчани, бо з бійцями АТО в ФПУ налагодили тісний контакт. Щорічно чимало воїнів проходять реабілітацію, та лікування в оздоровчих закладах Федерації профспілок України.

Спроби профспілчан діяти в межах закону, через поліцію, не дали очікуваних результатів.

«Ми звернулись до поліції та Авакова – реакції нуль! Ніхто не може захистити інтереси профспілок і громадян в цій державі. У мене запитання до Авакова – а за що українські громадяни кожного року платять десятки мільярдів гривень з власної кишені, якщо у нас немає поліції. Ви на Хрещатику не можете навести порядок – про який порядок можна говорити у інших куточках держави?» – обурюється нардеп Сергій Каплін.

Нардеп попереджає – це остання мирна акція. Якщо вимоги профспілок не будуть виконані, вони самі зроблять роботу поліції. До Києва приїдуть десятки, сотні тисяч членів Федерації профспілок України, які готові захищати свої права. Але, не хотіли би ніяких неприємностей і інцидентів в центрі Української столиці, тому профспілки, спільно з народним депутатом Сергієм Капліним закликають владу втрутитись у конфлікт, та повернути Київській міській раді профспілок приміщення за адресою вул. Хрещатик, 16.