Увійти

ФПУnews

Увійти

ФПУnews
  • Європейським цінам – європейську зарплату
  • Профспілки вимагають парламентських слухань по газу і тарифам.
  • Житлові субсидії від держави – це радянський «собес»
  • Альтернатива високим цінам – високі зарплати!
  • Черга за субсидіями – це приниження для працівників!
  • Низькі зарплати – це гальмо розвитку країни!
  • Заможні працівники – сильна держава!
  • РОБОТУ! ЗАРПЛАТУ! ГІДНЕ ЖИТТЯ!
  • Людині праці – гідну зарплату, а не субсидії!

Доведено Microsoft. Скорочення робочого часу підвищує продуктивність

11 листопада, 2019, 16:19

Японський підрозділ Microsoft  зробив п’ятницю вихідним днем зі збереженням повної зарплати. За три місяці продуктивність працівників зросла на 40%. У більшості країн ЄС робочий тиждень також менший за стандартний 40-годинний. 

Експеримент, який компанія Microsoft розпочала з серпня цього року, показав значне збільшення продуктивно використаного часу на робочому місці. А опитування вказують, що 92% співробітників  відчули себе щасливішими і хотіли б, щоб ця практика стала постійною, пише Business Insider.

Microsoft виявила й інші вигоди від чотириденного робочого тижня – на 58% скоротився обсяг використаного паперу і на 23% – споживання електрики.

Експеримент викликав широкий резонанс в Японії, яка має славу країни трудоголіків, а в  середньому місцевий співробітник понаднормово працює до 80 годин на місяць.

В інших країнах Азії робочий тиждень, який значно перевищую 40 годин, також є нормою. В Індії та Таіланді він може офіційно тривати 48 годин, в Китаї – 60.

А от в Європейському Союзі, напроти, скорочення робочих годин давно стало нормою. Правда, меншою здебільшого є тривалість робочого дня, а не тижня. Так, у Франції він ще з 90-их років минулого сторіччя становить 7 годин. Таким робочий день в середньому є також для Іспанії та Німеччини. У Данії та Бельгії він складає від 6 до 7,5 годин, в Італії в середньому – 6,5 годин.

А от найбільше – 40 годин на тиждень, в ЄС працюють наші найближчі сусіди Польща та Чехія, а також головна “ледарка” – Греція.

Загалом експерти припускають, що скорочення робочого часу може не тільки збільшити продуктивність та ефективність працівника, але також побороти безробіття та зменшити енергетичні витрати підприємств.