Увійти

ФПУnews

Увійти

ФПУnews
  • Європейським цінам – європейську зарплату
  • Профспілки вимагають парламентських слухань по газу і тарифам.
  • Житлові субсидії від держави – це радянський «собес»
  • Альтернатива високим цінам – високі зарплати!
  • Черга за субсидіями – це приниження для працівників!
  • Низькі зарплати – це гальмо розвитку країни!
  • Заможні працівники – сильна держава!
  • РОБОТУ! ЗАРПЛАТУ! ГІДНЕ ЖИТТЯ!
  • Людині праці – гідну зарплату, а не субсидії!

Греція напередодні загальнонаціонального страйку залишилась без новин

16 травня, 2017, 09:42

В Греції страйкують журналісти всіх ЗМІ, як державних так і приватних. Також на роботу не вийшли моряки, що працюють на поромах між грецькими островами. Страйк журналістів триватиме 24 години, на цей час вся країна залишилась без новин.

В заяві, опублікованій журналістськими профспілками зазначено, що зобов’язання перед кредиторами позначаються на всьому суспільстві, особливо на співробітниках ЗМІ, оскільки передбачають масові звільнення, скорочення пенсій, та нові податки для працюючих та пенсіонерів.

«Мы требуем немедленной отмены всех антирабочих положений и изменений в системе страхования, которые привели к удушению прав рабочих и гарантий, произволу работодателей, к ликвидации социального государства и к тому, что люди стали постоянными заложниками пенсий и социальных пособий.» – зазначено в заяві.

Що стосується моряків – вони бастуватимуть дві доби. Це фактично поділить Грецію на частини, адже добратись з островів на материкову частину країни, без порому, досить складно.

Федерація моряків вимагає вирішення питання пенсій, та радикального перегляду рішень Уряду, щодо роботи каботажних кораблів та колективних договорів. В разі, якщо не буде отримано відповіді, Федерація не виключає ескалації протестів.

Також через страйки працівників метро та водіїв автобусів ускладнено рух в великих містах, зокрема в Афінах.

Нагадаємо, завтра, 17 травня, в Греції пройде, ініційований профспілками, загальнонаціональний страйк, через новий законопроект про скорочення пенсій та зарплат. Також документ передбачає скорочення соціальних виплат, підвищення податків, та масові скорочення. Розглянути законопроект парламент Греції планує 18 травня.

«Разом ми будемо продовжувати боротьбу, щоб остаточно покласти край політиці економії на людях, яка зруйнувала суспільство та економіку. Ми не будемо, як в’ючні тварини, нести на своїх спинах все нові і нові навантаження.» – говориться у посиланні однієї з провідних профспілок Греції GSEE.