Увійти

ФПУnews

Увійти

ФПУnews
  • Європейським цінам – європейську зарплату
  • Профспілки вимагають парламентських слухань по газу і тарифам.
  • Житлові субсидії від держави – це радянський «собес»
  • Альтернатива високим цінам – високі зарплати!
  • Черга за субсидіями – це приниження для працівників!
  • Низькі зарплати – це гальмо розвитку країни!
  • Заможні працівники – сильна держава!
  • РОБОТУ! ЗАРПЛАТУ! ГІДНЕ ЖИТТЯ!
  • Людині праці – гідну зарплату, а не субсидії!

Ходити по магазинах доведеться обережніше

30 березня, 2017, 15:24

Заборона на перевірки бізнесу діятиме і надалі. Президент Петро Порошенко підписав закон про мораторій на проведення державних планових перевірок малого і середнього бізнесу до 31 грудня 2017 року.

Закон розширив права підприємців. Зокрема, документ дає право бізнесменам не допускати посадових осіб органу державного контролю для проведення перевірки, якщо ними не пред’явлено відповідне погодження Державної регуляторної служби. Документом також регламентуються випадки, коли державний контроль може проводитися. До 31 грудня 2017 року позапланові перевірки будуть здійснюватися держорганами за письмовою заявою суб’єкта господарювання; за рішенням суду; у разі настання аварії, смерті потерпілого внаслідок нещасного випадку, що було пов’язано з діяльністю суб’єкта господарювання. Закон набуде чинності на наступний день після його публікації.

Кабінет міністрів у шестимісячний строк з дня набрання чинності даного документа повинен розробити та затвердити стратегію і програму реформування системи державного нагляду, зокрема, в частині перегляду контрольних функцій держави з метою їх оптимізації та відповідного скорочення кількості органів держконтролю і чисельності їх працівників.

Цей законопроект Верховна Рада ухвалила 3 листопада, чим ввела мораторій на планові перевірки малого та середнього бізнесу до 31 грудня 2017 року. Рішення народних обранців було вкрай негативно сприйняте профспілками, та багатьма експертами. СПО об’єднань профспілок 15 листопада навіть звернулась до Президента України з проханням накласти вето на цей закон, як такий, що порушує конвенцію Міжнародної організації праці.

Але, не дивлячись на позицію профспілок, на неодноразові звернення різноманітних громадських організацій, та засилля фальсифікату на полицях українських магазинів, Президент все ж таки підписав закон про подовження дії мораторію.

Отож, ходити по магазинах доведеться обережніше, а увесь товар тричі перевіряти.