Увійти

ФПУnews

Увійти

ФПУnews
  • Європейським цінам – європейську зарплату
  • Профспілки вимагають парламентських слухань по газу і тарифам.
  • Житлові субсидії від держави – це радянський «собес»
  • Альтернатива високим цінам – високі зарплати!
  • Черга за субсидіями – це приниження для працівників!
  • Низькі зарплати – це гальмо розвитку країни!
  • Заможні працівники – сильна держава!
  • РОБОТУ! ЗАРПЛАТУ! ГІДНЕ ЖИТТЯ!
  • Людині праці – гідну зарплату, а не субсидії!

Керівники мільони відмивають, а люди без зарплати потерпають

14 березня, 2017, 14:50

Переговори, протести, страйки та суди – працівники Черкаського РЕМу вже звикли, що заробітну плату на підприємстві платять лише таким чином. З 2016 року профспілка підприємства, зрозумівши необхідність вирішення проблеми, першою в області із підприємств галузі вступила в колективний трудовий спір з роботодавцем. Це дозволило добитись виплати заробітної плати за 2016 рік та за січень 2017 року. Проте потім, все почалось з початку.

Після січня місяця, перші кошти працівники побачили лише 7 березня, їм виплатили аж по 300 гривень. Люди не витримали та 9 березня влаштували страйк. Працівники кажуть, що керівництво їх залякує, але вони відступати не збираються. Бо багатьом вже не вистачає коштів навіть на дорогу до роботи.

Тож чому працівникам не платять зарплату? Куди йдуть кошти з «економічно» обґрунтованих тарифів? А відповідь не ці питання необхідно шукати у кримінальному провадженні стосовно в.о. голови правління регіонального обленерго в Черкаський області. Цій посадовій особі інкримінують розтрату майна в особливо великих розмірах, шляхом зловживання службовим становищем.

Розслідуючи схему відмивання коштів в Харківському обленерго, правоохоронці встановили, що керівники цього підприємства, спільно з керівництвом Запорізького та Черкаського обленерго через фіктивні фірми та договори виводили кошти з підприємств. За даними поліції, мова йде про майже 100 млн. гривень бюджетних коштів.

Федерація профспілок Черкаської області спільно з цехкомом Черкаського міського РЕМу, галузевим обласним комітетом та територіальним управлінням Національної служби посередництва й примирення в Черкаській області зібрались 13 березня, та обговорили цю ситуацію. Вони визнали, дії керівництва РЕМу щодо виплати заробітної плати працівникам підприємства порушують всі угоди, та визначили подальші дії профспілки. Боротись за права працівників будуть до останнього.