Увійти

ФПУnews

Увійти

ФПУnews
  • Європейським цінам – європейську зарплату
  • Профспілки вимагають парламентських слухань по газу і тарифам.
  • Житлові субсидії від держави – це радянський «собес»
  • Альтернатива високим цінам – високі зарплати!
  • Черга за субсидіями – це приниження для працівників!
  • Низькі зарплати – це гальмо розвитку країни!
  • Заможні працівники – сильна держава!
  • РОБОТУ! ЗАРПЛАТУ! ГІДНЕ ЖИТТЯ!
  • Людині праці – гідну зарплату, а не субсидії!

Кращі підприємства України з охорони праці відзначили в Києві

17 жовтня, 2017, 13:23

Наприкінці минулого тижня у Києві відбулось нагородження переможців Всеукраїнського огляду-конкурсу «Краще підприємство з охорони праці», який проходив за ініціативи Державної служби з питань праці та за підтримки Міжнародної організації праці.

 До участі в конкурсі заяви подали 46 підприємств з різних куточків України. Змагались вони у двох номінаціях – фірми з кількістю працівників більше та менше 250 співробітників. Переможцями в різних галузях було визнано 13 компаній. Серед них як відомі на всю країну, наприклад «Проктер енд Гембл Україна», так і невеликі місцеві компанії, такі як ТОВ «ВІВА ДЕКОР» з Івано-Франківської області.

«Після того, як конкурсна комісія визначила авангард вітчизняних підприємств за критеріями застосування на них передових технологій виробництва, організації та охорони праці, можна з впевненістю казати, що Україна має гарні перспективи, щоб бути рівною серед інших країн ЄС», – зауважив Голова Федерації профспілок України Григорій Осовий.

Григорій Осовий також зазначив, що однією з ознак цивілізованих країн є забезпечення роботодавцем і гарантування державою безпечних і нешкідливих умов праці для працівників. Ефективна робота системи управління охороною праці, створення безпечних умов праці, проведення заходів з формування культури праці, зменшення рівня виробничого травматизму – це те, за що борються профспілки всього світу. Тому ФПУ підтримує Держпраці у проведенні подібних конкурсів.

«Докорінних змін потребує сфера охорони праці. Безпека праці на виробництві повинна стати пріоритетним напрямом як для керівників підприємств, так і для працівників», – сказав голова Держпраці Роман Чернега.

Організатори впевнені, цей захід є гарним стимулом до вдосконалення системи охорони праці на українських підприємствах, та впровадження нових підходів до її організації. Конкурс цього року проходив перше, але за його результатами Голова ФПУ висловив сподівання, що визначення кращих підприємств з охорони праці стане щорічним, а кількість бажаючих взяти участь буде лише зростати.