Увійти

ФПУnews

Увійти

ФПУnews
  • Європейським цінам – європейську зарплату
  • Профспілки вимагають парламентських слухань по газу і тарифам.
  • Житлові субсидії від держави – це радянський «собес»
  • Альтернатива високим цінам – високі зарплати!
  • Черга за субсидіями – це приниження для працівників!
  • Низькі зарплати – це гальмо розвитку країни!
  • Заможні працівники – сильна держава!
  • РОБОТУ! ЗАРПЛАТУ! ГІДНЕ ЖИТТЯ!
  • Людині праці – гідну зарплату, а не субсидії!

Лісове господарство України залишилось без керівника

07 листопада, 2017, 17:32

Голова Державного агентства лісових ресурсів Христина Юшкевич вирішила подати заяву на звільнення. Про це вона повідомила на своїй сторінці у Facebook.

«Дорогі друзі, колеги! Прийняла для себе рішення і подала заяву на звільнення. Період роботи в лісовій галузі був непростим, але дуже цікавим. Багато речей вдалося зробити. Багато чого ще не реалізувалося. Це надзвичайно велика праця – садити та доглядати сотні гектарів лісу. Як жінка і мати впевнена, що ті, хто дають життя – мають велике серце. Всім лісівникам висловлюю щиру підтримку і повагу», – написала Христина Юшкевич.

Нагадаємо, саме Христина Юшкевич розробила стратегію реформування лісового господарства України до 2020 року, яка була спрямована на гармонізацію норм ведення лісового господарства України з відповідними критеріями Європейського союзу. Благородна мета, яка однак призвела до колапсу системи охорони лісів на півдні України.

Згідно з запропонованими змінами, лісгоспи країни були переведені на самозабезпечення. Це досить гарна ініціатива для північних та західних областей, в яких не лише багато лісу, але й зростає чимало цінної деревини. Саме її купують в лісгоспів підприємства.

Що стосується лісів півдня, то вони не мають комерційної деревини. Більшість лісових насаджень в Херсонській та Одеській областях штучні, та не призначені для комерційного використання. Внаслідок припинення фінансування лісгоспів з держбюджету, вже більше половини лісівників півдня звільнились – доглядати за насадженнями немає кому. Профспілка працівників лісового господарства неодноразово проводила акції протесту, але марно.

В якому напрямку буде тепер реформуватись лісове господарство – покаже час. А профспілка вже готується до продовження боротьби за порятунок лісів півдня України.