Увійти

ФПУnews

Увійти

ФПУnews
  • Європейським цінам – європейську зарплату
  • Профспілки вимагають парламентських слухань по газу і тарифам.
  • Житлові субсидії від держави – це радянський «собес»
  • Альтернатива високим цінам – високі зарплати!
  • Черга за субсидіями – це приниження для працівників!
  • Низькі зарплати – це гальмо розвитку країни!
  • Заможні працівники – сильна держава!
  • РОБОТУ! ЗАРПЛАТУ! ГІДНЕ ЖИТТЯ!
  • Людині праці – гідну зарплату, а не субсидії!

Майбутнє праці, якого ми прагнемо

12 вересня, 2017, 16:35

В Баку з 12 по 13 вересня, під егідою Міжнародної організації праці, проходить форум «Майбутнє сфери праці, якого ми прагнемо: погляд працівників з Європи та Центральної Азії». В ньому беруть участь науковці, представники профспілок, урядовці та роботодавці регіону. Вони мають обговорити зміни в сфері праці та проблеми, з якими стикаються зараз, та які можуть виникнути у майбутньому. Загалом, на форум винесено чимало питань.

«Дуже важливо розробити механізми трансформації неформальної зайнятості в формальну, це головна умова реалізації соціальних прав. Ми повинні розглянути весь комплекс чинників, які призводять до неформальної зайнятості, та зрозуміти, що завдяки соціальному діалогу можна отримати вагомий прогрес в формалізації трудових відносин», – заявила директор Департаменту політики в області зайнятості Міжнародної організації праці Азіта Берар Авад.

Також на відкритті виступив віце-прем’єр Азербайджану Алі Ахмедов. Він повідомив як в їхній країні відстежується ринок праці, та що робиться для його стабільності. Він підкреслив, що згідно досліджень, в країні мають щороку з’являтись 100 тис. робочих місць, щоби не допустити зниження рівня зайнятості. Завдяки увазі, яку приділяє уряд цій проблемі, за останні роки створено більше 1,5 млн робочих місць, а рівень безробіття в Азербайджані знижено до 5%.

«Главным приоритетом для правительства Азербайджана является обеспечение занятости населения и защита социальных прав занятого населения… Сейчас можно сказать, что эта проблема в основном решена – следующим приоритетом является статус занятого населения. Таким образом, сегодня приоритетом правительства стала мягкая трансформация неформальной занятости в формальную», – підкреслив Алі Ахмедов.

Після відкриття, учасники, серед яких Голова Федерації профспілок України, почесний доктор соціальних наук Григорій Осовий, обмінялися думками і досвідом по трьох тематичних питаннях: «Праця і суспільство», «Гідні робочі місця для всіх» і «Порядок дня стійкого розвитку 2030».