Увійти

ФПУnews

Увійти

ФПУnews
  • Європейським цінам – європейську зарплату
  • Профспілки вимагають парламентських слухань по газу і тарифам.
  • Житлові субсидії від держави – це радянський «собес»
  • Альтернатива високим цінам – високі зарплати!
  • Черга за субсидіями – це приниження для працівників!
  • Низькі зарплати – це гальмо розвитку країни!
  • Заможні працівники – сильна держава!
  • РОБОТУ! ЗАРПЛАТУ! ГІДНЕ ЖИТТЯ!
  • Людині праці – гідну зарплату, а не субсидії!

Міжнародні профспілкові об`єднання вимагають припинити провокації та тиск на ФПУ

01 грудня, 2017, 11:55

Міжнародна конфедерація профспілок та Європейська конфедерація профспілок заявили про підтримку Федерації профспілок України через провокаційні дії у відношенні ФПУ та її керівництва, а також відчуження профспілкових об’єктів. Відповідний лист (переклад українською) за підписами Генеральних секретарів МКП та ЄКП направили на адресу Президента України Петра Порошенка, Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана та Голови Верховної Ради України Андрія Парубія.

«Від імені Міжнародної конфедерації профспілок та Європейської конфедерації профспілок хочемо рішуче засудити ці атаки на найбільш представницьку профспілкову організацію в Україні та її керівництво та висловити нашу повну підтримку профспілковим братам та сестрам в Україні», – йдеться в листі.

Міжнародні профспілки стурбовані низьким рівнем реалізації прав українських робітників як в законодавстві, так і на практиці. Згідно щорічного глобального індексу МКП, Україна належить до категорії країн, де не гарантуються права працівників та широко розповсюджені атаки на профспілки.

В міжнародних профоб’єднаннях впевнені, інформаційна війна та атаки проти Федерації та її керівництва, що почались у листопаді цього року, пов’язані з акціями протесту, які ФПУ проводила за останній час, та має намір провести у найближчому майбутньому. Зокрема, мова йде про заходи, направлені на підняття прожиткового мінімуму до його фактичного розміру в 4023 грн та врахування ряду інших профспілкових вимог у проекті Держбюджету на 2018 рік, яким на сьогодні не передбачено достатніх ресурсів для підвищення зарплат та фінансування соціальних послуг.

В МКП та ЄКП закликають керівництво держави втрутитись в  ситуацію із тиском на ФПУ та забезпечити профспілкам України можливість працювати без залякувань та провокацій.

Адже така ситуація неприпустима для країни, яка заявляє про свою відданість демократичним цінностям, та взяла на себе зобов’язання поважати європейські принципи, підписавши Угоду про асоціацію, наголошують в міжнародних профспілках.