Увійти

ФПУnews

Увійти

ФПУnews
  • Європейським цінам – європейську зарплату
  • Профспілки вимагають парламентських слухань по газу і тарифам.
  • Житлові субсидії від держави – це радянський «собес»
  • Альтернатива високим цінам – високі зарплати!
  • Черга за субсидіями – це приниження для працівників!
  • Низькі зарплати – це гальмо розвитку країни!
  • Заможні працівники – сильна держава!
  • РОБОТУ! ЗАРПЛАТУ! ГІДНЕ ЖИТТЯ!
  • Людині праці – гідну зарплату, а не субсидії!

Міжнародні профспілки за рівні умови праці по всьому світу

18 травня, 2017, 10:04

Напередодні саміту Великої двадцятки, що відбудеться в Гамбурзі 7-8 липня, підгрупа Labor-20, прийняла заяву до світових лідерів, які зберуться в Німеччині.

Labor-20 відстоює інтереси трудящих, в неї входять представники профспілок з країн G20, та керівники глобальних профоб’єднань. Скликається за ініціативою Міжнародної конфедерації профспілок.

Профспілки вимагають у світових лідерів домовитись про умови справедливої глобалізації, для створення гідних умов праці в усіх країнах.

«G20 має нести відповідальність за забезпечення законності в рамках глобальної економіки, зокрема по всій мережі корпоративних постачань. Існуюча на сьогодні модель глобалізації характеризується нерівністю та незахищеністю працівників. Необхідно, щоб міжнародні трудові норми, стали обов’язковими для всіх, лише тоді трудящі отримають можливість організовуватись та боротись за гідну зарплату та умови праці.» – зауважує Генеральний секретар МКП Шаран Барроу.

В МКП впевнені, міжнародним корпораціям вигідно виносити свої виробництва в країни, де не існує належного захисту прав трудящих. Експлуатація та  нелюдські умови праці, надають змогу корпораціям отримувати надприбутки, продаючи дешевий товар по високих цінах в розвинених країнах.

Компанії повинні поважати права людини, зокрема на гідну роботу та зарплату. Вони повинні виконувати міжнародні трудові норми, незалежно від того, в якій країні знаходиться виробництво. Посприяти цьому, профспілки просять Велику двадцятку. В заяві Labor-20 зазначено, міжнародні трудові норми повинні бути закріплені в міжнародних торгівельних відносинах, та угодах. Лише так можна покласти край експлуатації людей.

«Я особисто бачила, що T-Mobile USA розглядає робочу силу як об’єкти, а не як людей. Компанія, яка має гідну репутацію в себе вдома, повинна брати на себе відповідальність за свої працівників по всьому світу, а не залишати їх на милість безпринципного та диктаторського управління. – впевнена Шаран Барроу.

Заява Labor-20 вже передана канцлеру Німеччини, Ангелі Меркель, для подальшого розгляду на саміті Великої двадцятки.