Увійти

ФПУnews

Увійти

ФПУnews
  • Європейським цінам – європейську зарплату
  • Профспілки вимагають парламентських слухань по газу і тарифам.
  • Житлові субсидії від держави – це радянський «собес»
  • Альтернатива високим цінам – високі зарплати!
  • Черга за субсидіями – це приниження для працівників!
  • Низькі зарплати – це гальмо розвитку країни!
  • Заможні працівники – сильна держава!
  • РОБОТУ! ЗАРПЛАТУ! ГІДНЕ ЖИТТЯ!
  • Людині праці – гідну зарплату, а не субсидії!

На порядку денному Цілі Сталого Розвитку

03 жовтня, 2017, 14:35

Міжнародному Навчальному Центрі Міжнародної Організації Праці в італійському Туріні зараз проходить навчальний курс «Цілі в області сталого розвитку: політика професійних союзів, національні та регіональні плани дій для Європи та Центральної Азії». В ньому беруть участь представники профспілок з 24 країн. Від України в навчальному курсі беруть участь представники ФПУ.

Інтерес Федерації профспілок України до цього заходу не випадковий. Два роки тому на засіданні Генеральної Асамблеї ООН Україна підписалась під затвердженими Цілями Сталого Розвитку, які включають 17 глобальних цілей та 169 конкретних завдань.

15 вересня 2017 року – Уряд представив Національну доповідь «Цілі сталого розвитку: Україна», яка визначає базові показники для досягнення Цілей сталого розвитку. Консультації щодо ЦСР проходили як на центральному, так і на місцевих рівнях. Понад 800 провідних експертів у тематичних сферах ЦСР брали участь у відкритому процесі встановлення національних завдань.

В профспілковому пріоритеті восьма ціль – сприяння поступальному, всеохоплюючому та сталому економічному зростанню, повній та продуктивній зайнятості та гідній праці для всіх.

«Профспілки, – беріть ініціативу на себе, не чекайте поки Вас запросять! Використовуйте креативні та несподівані підходи у вирішенні питань. Якщо, не запроваджують Цілі Сталого Розвитку, не виконують підписані Конвенції, – пишіть скарги до МОП, там напишуть запит до Уряду. Уряд має надати відповідь, яку розгляне Комітет МОП та прийме рішення, яке влада має прийняти та виконати. бо Уряд країни підписався під Угодою!», – зауважив заступник генерального директора МОП Клод Акпокаві.

Впровадження Цілей Сталого Розвитку край важливе, адже воно дає країні можливість розвиватись не залежачи від іноземного капіталу. З 2000 року впроваджувались Цілі розвитку тисячоліття, як то – боротьба з бідністю, доступна освіта, боротьба з дитячою смертністю, боротьба з ВІЛ.

На противагу, Міжнародний валютний фонд та Світовий банк нав’язують свої концепції допомоги: багаті країни на своїх умовах допомагали нужденним країнам. За такого підходу, справедлива реалізація співробітництва країн-донорів та країн-реципієнтів на рівних умовах не відбувалась.

Тому, у 2015 році концепція оновилась: глобальна Угода має змінювати принципи розвитку всіх країн через дотримання прав людини.