Увійти

ФПУnews

Увійти

ФПУnews
  • Європейським цінам – європейську зарплату
  • Профспілки вимагають парламентських слухань по газу і тарифам.
  • Житлові субсидії від держави – це радянський «собес»
  • Альтернатива високим цінам – високі зарплати!
  • Черга за субсидіями – це приниження для працівників!
  • Низькі зарплати – це гальмо розвитку країни!
  • Заможні працівники – сильна держава!
  • РОБОТУ! ЗАРПЛАТУ! ГІДНЕ ЖИТТЯ!
  • Людині праці – гідну зарплату, а не субсидії!

Намалювали яскраві перспективи, а залишили без коштів для існування

23 січня, 2017, 10:53

У кінці серпня минулого року команда захисту трудових і профспілкових прав ФПУ спільно з Дніпровським обкомом профспілки гірників і металургів добились виплати 11-місячного боргу по заробітній платі співробітникам дніпровського метрополітену – на картки працівників тоді надійшло близько 11,5 млн гривень.

Люди отримали зарплату одним траншем, однак гарантований адміністрацією Дніпра, зокрема, Борисом Філатовим і Михайлом Лисенком початок добудівництва міського метро та працевлаштування всіх співробітників ПАТ «Дніпрометробуд» 20 вересня так і не відбулись, обіцяний договір на субпідряд з підприємством не підписали, а голову правління «Дніпрометробуду» Олександра Бутенка, за якого стояв увесь колектив, “вижили” на посаду головного інженера.

З новим керівником почав накопичуватись новий борг по заробітній платі – після 11-мільйоного траншу, якого змогла добитись наша команда із захисту трудових прав, працівникам знов припинили виплату заробітних плат. На сьогодні новий борг перед підземниками складає вже 3 296 600 гривень.
З питань будівництва було утворено робочу групу, яку очолив заступник мера Михайло Лисенко, однак результатів немає і від неї.

«Через невиконання міською владою Дніпра даних обіцянок і гарантій щодо дотримання прав співробітників, первинна профспілка «Дніпрометробуду» вчергове звернулась до Федерації профспілок по допомогу. Вивчаємо вже знайому ситуацію, з’ясовуємо обставини бездіяльності влади та ігнорування порушень трудового законодавства.» – зазначає заступник голови ФПУ Володимир Саєнко.

Підземна виробка дніпровського метро – об’єкт стратегічного значення, підвищеної небезпеки і потребує постійного підтримання, тому метробудівці просять міського голову терміново вжити заходів з виплати зарплати, інакше вони будуть змушені розпочати безстрокове голодування, причому, не під міськрадою, де вони проводили часті мітинги, а перед Верховною Радою та Кабміном.

Фотохроніка боротьби за зарплату: