Увійти

ФПУnews

Увійти

ФПУnews
  • Європейським цінам – європейську зарплату
  • Профспілки вимагають парламентських слухань по газу і тарифам.
  • Житлові субсидії від держави – це радянський «собес»
  • Альтернатива високим цінам – високі зарплати!
  • Черга за субсидіями – це приниження для працівників!
  • Низькі зарплати – це гальмо розвитку країни!
  • Заможні працівники – сильна держава!
  • РОБОТУ! ЗАРПЛАТУ! ГІДНЕ ЖИТТЯ!
  • Людині праці – гідну зарплату, а не субсидії!

Науковий погляд на діяльність профспілок

05 вересня, 2017, 12:17

Нове дослідження «Harvard Business Review» повністю змінює уяву про відносини між профспілками та працівниками, та їх вплив на задоволення від праці.

Попередні дослідження європейських науковців показували, що працівники, які працювали в профспілках, більш песимістично відносились до праці, ніж їх колеги, які не займались профспілковою діяльністю. Вважалось що членство в профспілці негативно впливало на працівника.

Але, згідно останнього дослідження, опублікованого в кінці серпня 2017 року, це не зовсім вірно. Так, дійсно в профспілки йдуть ті працівники, які є невдоволеними існуючими правилами на підприємстві. Але, саме ця невдоволеність допомагає їм в профспілковій діяльності.

«Связь между участием в профсоюзах и удовлетворенностью от работы долго обсуждалось среди ученых. Раньше считалось что члены профсоюзов менее удовлетворены, чем обычные работники. Сейчас эти результаты под сомнением. Ведь профсоюз борется за улучшение условий труда, а это оказывает положительное влияние на работников, в том числе и на самих членов профсоюза, которые тоже являются сотрудникам предприятия», – вважає один з авторів дослідження, професор Паризького університету Патріс Ларош.

Профспілка збирає навколо себе невдоволених працівників, та направляє їх невдоволення на вирішення конкретних завдань. Науковці впевнені, це має стратегічне значення для відношення до праці. Адже, невдоволення працівників, це додатковий елемент сили на переговорах роботодавця та працівника.

Як висновок, діяльність невдоволених працівників у профспілці, дозволяє підвищити загальний рівень задоволеності працівників на підприємстві. В тому числі і в самій профспілці.

Як приклад, можна взяти боротьбу профспілок Чехії проти політики дешевої робочої сили. 1 серпня цього року, під їх тиском Уряд країни вже прийняв рішення про збільшення мінімальної заробітної плати на 10,9%. Але, на думку чеських працівників – такого підвищення недостатньо. Тому, профспілки анонсували нову акцію протесту, для боротьби з дешевою робочою силою.

Мета дослідження полягала в тому, щоби побачити, як профспілки впливають на задоволення від праці. Для цього науковці вивчили всі подібні дослідження, які проводились в різних країнах починаючи з 1978 року. Всі вони опубліковані в наукових журналах, та забезпечують гарне підгрунтя для логічних висновків.


Довідково: «Harvard Business Review» – щомісячний науково-популярний журнал, присвячений різноманітним питання управління бізнесом. Видається з 1922 року Гарвардською школою бізнесу.