Увійти

ФПУnews

Увійти

ФПУnews
  • Європейським цінам – європейську зарплату
  • Профспілки вимагають парламентських слухань по газу і тарифам.
  • Житлові субсидії від держави – це радянський «собес»
  • Альтернатива високим цінам – високі зарплати!
  • Черга за субсидіями – це приниження для працівників!
  • Низькі зарплати – це гальмо розвитку країни!
  • Заможні працівники – сильна держава!
  • РОБОТУ! ЗАРПЛАТУ! ГІДНЕ ЖИТТЯ!
  • Людині праці – гідну зарплату, а не субсидії!

Зростання зарплати = зростання економіки

12 січня, 2017, 17:48

З 1 січня мінімальна заробітна плата в Україні становить 3200 грн. Не дивлячись на шквал критики, і Кабінет міністрів, і Верховна Рада підтримали підвищення мінімалки. Проте, чимало «експертів» продовжують лякати українців наслідками такого кроку влади. Іноді складається таке враження, що ці «експерти», дай їм волю, посадили б людей на хліб та воду.

А поки українці сперечаються, в усьому світі заробітні плати зростають. Так з 1 січня зросла мінімалка в Румунії, а в сусідній Білорусі, Президент дав доручення Уряду довести середню заробітну плату по країні в 2017 році до 500 доларів.

«Еще раз подчеркиваю – 500 долларов в 2017 году средняя зарплата. При всех сложностях, чего бы вам это ни стоило. Украдите, откопайте, найдите, что угодно – но 500 долларов должно быть выполнено.» – сказав Олександр Лукашенко.

До речі, в цілому по Україні цей показник 184 долари. В Києві він найвищий – 331 долар.

Україна і Білорусь отримали незалежність одночасно. Проте, вже зараз можна побачити різницю. Так, в нашій країні мінімалку підняли в два рази і зараз вона становить 118 доларів (за курсом НБУ на момент публікації), а в білорусів, без різких підвищень – 136 доларів. І ніхто там не кричить, що зростання мінімальної заробітної плати вбиває бізнес і призводить до інфляції.

Особливо цікавий аргумент критиків підвищення мінімалки – спочатку треба підняти економіку. Шановні, як можна підняти економіку в країні, не піднімаючи купівельну спроможність громадян? Лише на іноземних інвестиціях? А хто буде купувати всі ці товари та послуги, що виробляються підприємствами, на які кошти?

Лише через поліпшення купівельної спроможності людей – економіка країни може зростати. Це розуміють в усьому світі. Європейська конфедерація профспілок взагалі оголосила 2017 рік – роком підвищення зарплат європейських працівників.