Увійти

ФПУnews

Увійти

ФПУnews
  • Європейським цінам – європейську зарплату
  • Профспілки вимагають парламентських слухань по газу і тарифам.
  • Житлові субсидії від держави – це радянський «собес»
  • Альтернатива високим цінам – високі зарплати!
  • Черга за субсидіями – це приниження для працівників!
  • Низькі зарплати – це гальмо розвитку країни!
  • Заможні працівники – сильна держава!
  • РОБОТУ! ЗАРПЛАТУ! ГІДНЕ ЖИТТЯ!
  • Людині праці – гідну зарплату, а не субсидії!

Ні скороченням та беззаконню в Укрнафті!

19 травня, 2017, 12:32

«Президенте України зупиніть ліквідацію нафтогазових підприємств!» «Українську сировину ‑ нафтопереробним заводам!» «Ні розвалу і скороченням та беззаконню в Укрнафті!» «Акціонери Укрнафти захистіть нафтовиків, які захищають ваші інвестиції!» Під такими гаслами представники Профспілки працівників нафтової і газової промисловості України вийшли сьогодні на акцію протесту до головного офісу ПАТ «Укрнафта».

Нафтовики вимагали від керівництва компанії підвищити заробітну плату для робітників, забезпечити повну зайнятість та не допустити масових звільнень працівників. А також закликали Державну службу геології та надр України не анулювати ліцензії підприємства на видобуток нафти та газу.

Обурення робітників викликало рішення наглядової ради ПАТ «Укрнафта» по структурній реорганізації компанії, під час якої планується ліквідація окремих підрозділів та об’єднання Прилуцького, Охтирського та Прикарпатського управлінь бурових робіт в одну структурну одиницю «Укрнафтобуріння».

За словами голови Об’єднаного профспілкового комітету ПАТ «Укрнафта» Ігоря Копача, зараз практично по всіх підприємствах галузі призупинено видобуток нафти і газу, а це загрожує серйозними наслідками. Зокрема, якщо підприємство закриють, то близько 20 тис осіб втратять роботу.

Акція відбулась у день засідання акціонерів ПАТ»Укрнафта», де одним із головних питань розглядалося питання реструктуризації товариства. У роботі засідання взяв участь та виступив голова Об’єднаного профкому Укрнафти Ігор Копач, який поінформував акціонерів про стан справ у компанії та висловив жорстку позицію трудового колективу щодо тих змін які нині відбуваються в компанії.

Залежно від прийнятого рішення наглядовою радою члени Укрнафтогазпрофспілки або посилюватимуть тиск, або якщо їхні інтереси врахують, поставлять крапку в цьому тривалому протистоянні.