Увійти

ФПУnews

Увійти

ФПУnews
  • Європейським цінам – європейську зарплату
  • Профспілки вимагають парламентських слухань по газу і тарифам.
  • Житлові субсидії від держави – це радянський «собес»
  • Альтернатива високим цінам – високі зарплати!
  • Черга за субсидіями – це приниження для працівників!
  • Низькі зарплати – це гальмо розвитку країни!
  • Заможні працівники – сильна держава!
  • РОБОТУ! ЗАРПЛАТУ! ГІДНЕ ЖИТТЯ!
  • Людині праці – гідну зарплату, а не субсидії!

Нова галузева угода покращить захист будівельників

11 серпня, 2017, 16:06

10 серпня, напередодні Дня будівельника, Профспілка працівників будівництва і промисловості будівельних матеріалів України, в особі Голови профспілки Василя Андреєва, та Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства, в особі Міністра Льва Парцхаладзе, підписали галузеву угоду.

За умовами Угоди, тарифні ставки та посадові оклади, які розраховуються із прожиткового мінімуму, виростуть на 35% з 1 вересня 2017 року та 60% з 1 грудня 2017 року. Одночасно вводяться додаткові гарантії захисту робочих місць робітників від масових звільнень.

Сторони також домовились про проведення переговорів щодо імплементації кращих міжнародних практик в українському законодавстві, щодо безпеки і гігієни праці будівельників.

Окремими новими зобов’язаннями визначені забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків, а також соціального захисту та обов’язкового спеціального страхування на випадок інфікування ВІЛ-інфекцією.

Угода буде мати вплив на умови праці і заробітну плату більше як 650 тисяч працівників будівельної галузі в Україні, а також десятків тисяч працівників суміжних професій, які згадуються в тексті Угоди.

Колектив ФПУnews щиро вітає всіх працівників галузі з цією подією, а також, з професійним святом – Днем будівельника, яке відзначать 13 серпня. Бути будівельником означає бути творцем, людиною, що створює нові будівлі та споруди. Але, водночас, це й велика відповідальність, адже тільки якісне житло та архітектурно витончені споруди залишають у пам’яті нащадків світлі спогади про вашу надзвичайно важливу працю.

Бажаємо вам здоров’я, наснаги та впевненості у власних силах. Віримо, що ваш професіоналізм ви спрямуєте у важливе русло розбудови нашої держави.


Довідково: Профспілка працівників будівництва і промисловості будівельних матеріалів України – єдина галузева профспілкова організація, яка об’єднує в усіх регіонах України більше 80 тисяч працівників будівництва, цементних, металообробних, цегельних та інших підприємств промисловості будівельних матеріалів, будівельної індустрії та механізації, виробників скла, а також архітекторів, проектантів, учнів і студентів будівельних навчальних закладів та їх викладачів.