Увійти

ФПУnews

Увійти

ФПУnews
  • Європейським цінам – європейську зарплату
  • Профспілки вимагають парламентських слухань по газу і тарифам.
  • Житлові субсидії від держави – це радянський «собес»
  • Альтернатива високим цінам – високі зарплати!
  • Черга за субсидіями – це приниження для працівників!
  • Низькі зарплати – це гальмо розвитку країни!
  • Заможні працівники – сильна держава!
  • РОБОТУ! ЗАРПЛАТУ! ГІДНЕ ЖИТТЯ!
  • Людині праці – гідну зарплату, а не субсидії!

ООН та Україна підписали нову Рамкову програму партнерства

01 грудня, 2017, 13:36

30 листопада у Києві Уряд України та ООН підписали Рамкову програму партнерства на 2018–2022 роки.  Нова програма визначає основу стратегічного планування та діяльності системи ООН в Україні на наступні п’ять років. Очікуваний бюджет – 675 млн дол.

Головні напрямки партнерства: стале економічне зростання, рівний доступ до якісних та інклюзивних послуг і соціального захисту, верховенство права і громадська участь, безпека громадян та соціальна єдність.

«Ми підтримуємо своїми діями принцип Цілей Сталого Розвитку «не залишати нікого осторонь». Підписання цього документа є захоплюючим моментом: ООН має доведену здатність досягати тих результатів, які є основою інклюзивних, мирних та процвітаючих суспільств», – зазначив Координатор ООН з гуманітарних питань в Україні Ніл Вокер.

Стратегічна програма, яку розроблено Урядом України у співпраці з представниками громадянського суспільства й міжнародної спільноти, визначає спільне зобов’язання щодо підтримки процесу реформ, досягнення міжнародних стандартів, Цілей Сталого Розвитку та порядку денного сталого розвитку до 2030 року.

Впровадження Цілей Сталого Розвитку край важливе, адже воно дає країні можливість стабільно розвиватись не залежачи від іноземного капіталу, зазначають експерти. Головним моментом є участь громадськості, особливо профспілок, в реалізації цілей.

«Профспілки, – беріть ініціативу на себе, не чекайте поки Вас запросять! Використовуйте креативні та несподівані підходи у вирішенні питань. Якщо, не запроваджують Цілі Сталого Розвитку, не виконують підписані Конвенції, – пишіть скарги до Міжнародної організації праці. Комітет МОП прийме рішення, яке влада має прийняти та виконати. Бо Уряд країни підписався під Угодою!», – зауважує заступник генерального директора МОП Клод Акпокаві.

Пріоритетом для профспілок є восьма ціль – сприяння поступальному, всеохоплюючому та сталому економічному зростанню, повній та продуктивній зайнятості та гідній праці для всіх.