Увійти

ФПУnews

Увійти

ФПУnews
  • Європейським цінам – європейську зарплату
  • Профспілки вимагають парламентських слухань по газу і тарифам.
  • Житлові субсидії від держави – це радянський «собес»
  • Альтернатива високим цінам – високі зарплати!
  • Черга за субсидіями – це приниження для працівників!
  • Низькі зарплати – це гальмо розвитку країни!
  • Заможні працівники – сильна держава!
  • РОБОТУ! ЗАРПЛАТУ! ГІДНЕ ЖИТТЯ!
  • Людині праці – гідну зарплату, а не субсидії!

Остання версія пенсійної реформи не враховує вимоги профспілок

08 вересня, 2017, 14:48

Остання версія пенсійної реформи, яку 06.09.2017 погодив профільний Комітет, опрацювавши 2151 поправку, не враховує базові вимоги профспілок до законопроекту №6614:

– відстрочити зменшення коефіцієнту страхового стажу з 1,35 до 1 на п’ять років і запровадити з 2021 року новий, мотивувальний коефіцієнт;

– обмежити збільшення необхідного трудового стажу 30 роками замість 35 і піднімати його більш повільними темпами;

– зберегти норми щодо дострокового виходу на пенсію за вислугою років для окремих категорій працівників, у тому числі, медиків і вчителів.

Сьогодні Федерація професійних спілок України за участі членських організацій провела робочу нараду на якій, зокрема, було обговорено кроки задля недопущення звуження прав людини та ігнорування її інтересів під час проведення реформ і внесення законодавчих змін. Присутні звернули увагу, що оскільки соціальний діалог не завжди дозволяє досягти поставлених задач із захисту трудових прав, будуть впроваджені інші, більш активні методи.

Профспілкова сторона вітає ряд урядових ініціатив щодо пенсійного реформування, зокрема, осучаснення пенсій з 1 жовтня, скасування 15% податку на пенсії працюючих пенсіонерів, звільнення Пенсійного фонду від невластивих видатків, зміну механізму відшкодування роботодавцем пільгових пенсій робітникам за списками №1 та 2 та інші. Однак такі позитивні кроки може нівелювати наявність положень, що йдуть у розріз з інтересами громадян.

Так, через неврахування профспілкових вимог, урядова пенсійна реформа, в разі її прийняття, порушить Конвенцію МОП № 102 щодо забезпечення розміру пенсії за наявності 30 років стажу роботи у розмірі не менше 40% заробітку.

Реформу системи пенсійного забезпечення планують висунути на голосування Парламенту вже найближчими днями, зокрема, сьогодні під час пленарного засідання Ради міністр соціальної політики Андрій Рева презентував доопрацьовану до другого читання редакцію пенсійного законопроекту, яка не враховує зауважень профспілок.

Нагадаємо, у липні Андрій Рева наголошував, що «ми відкриті для того, щоб до другого читання прийняти всі пропозиції, щоб зробити закон для всіх людей». Натомість, пропозиції Спільного представницького органу об’єднань профспілок не було внесено до проекту закону.

Наразі узгоджена з Комітетом ВР з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення редакція законопроекту №6614 відсутня на парламентському веб-порталі, однак озвучені головні відмінності останньої версії реформи від першої редакції, зокрема:

– з 01.01.2028 вийти на пенсію буде можливо в будь-якому віці за умови наявності 40 років трудового стажу;

– до трудового стажу врахують періоди підприємницької діяльності, які здійснювались до 31.12.2017;

– з 01.01.2019 мають запровадити накопичувальну систему загальнообов’язкового пенсійного страхування;

– у 2018 році проведуть аудит Пенсійного фонду;

– право дострокового виходу на пенсію за вислугою років збережуть для артистів зі стажем трудової діяльності 20–35 років.

Головні пропозиції профспілок щодо пенсійної реформи під час круглого столу «Урядова пенсійна реформа – перший крок на шляху побудови сучасного пенсійного забезпечення в Україні» 05.09.2017 озвучив заступник Голови ФПУ Володимир Саєнко:

«Аби цей законопроект став початком довгострокової програми з постійного підвищення соціальних гарантій і подолання дефіцитності Пенсійного фонду, документ має врахувати профспілкові пропозиції.

У першу чергу це стосується запропонованого Урядом різкого зниження коефіцієнту страхового стажу з 1,35 до 1, підняття необхідного стажу до 35 років, відміни пенсій за вислугою років майже для всіх категорій робітників, у тому числі вчителів і медиків.

Зниження коефіцієнту страхового стажу. Доцільним буде запровадження перехідного періоду до 2021 року для пошуку більш оптимальних умов виходу на пенсію майбутніх пенсіонерів. Після 2021 року можливо запровадити інший, стимулюючий коефіцієнт: наприклад, якщо стаж від 15 до 25 років – 1, якщо 25–30 років – 1,2, більше 35 років – 1,35.

Підвищення необхідного страхового стажу до 25 років з 01.01.2018 та, поступово, до 35 років з 2028. Такий крок є необхідним з огляду на економічні та демографічні умови, однак ми пропонуємо піднімати стаж більш повільно, починаючи з 20 років з 2018-го року, а також обмежити це підвищення 30 роками необхідного стажу.

Скасування пенсій за вислугою років. Ці норми необхідно вилучити із законопроекту до впровадження альтернатив. Пенсійна реформа передбачає у піврічний термін з дати опублікування законопроекту №6614, у разі його прийняття, підготувати проект закону щодо запровадження професійної пенсійної системи. Однак пільг українців позбавлять вже з 1 січня 2018-го, тож ці кроки потрібно скорегувати між собою. Важливо, аби ця норма була широко обговорена, а рішення прийнято консолідовано сторонами соціального діалогу».

Окремо зазначимо, що 19 вересня пройде всеукраїнська акція протесту Профспілки працівників охорони здоров’я України, до якої долучаться також інші членські організації Федерації профспілок України.

У профспілці працівників охорони здоров’я України зазначають, що акція ініційована у зв’язку з «безсистемною, науково та економічно не обґрунтованою  реформою системи охорони здоров’я, яка не відповідає Конституції України та законодавству України, не передбачає необхідного фінансування для забезпечення конституційного права громадян на безоплатну, якісну та доступну медичну допомогу, гідних умов та оплати праці працівників галузі».