Увійти

ФПУnews

Увійти

ФПУnews
  • Європейським цінам – європейську зарплату
  • Профспілки вимагають парламентських слухань по газу і тарифам.
  • Житлові субсидії від держави – це радянський «собес»
  • Альтернатива високим цінам – високі зарплати!
  • Черга за субсидіями – це приниження для працівників!
  • Низькі зарплати – це гальмо розвитку країни!
  • Заможні працівники – сильна держава!
  • РОБОТУ! ЗАРПЛАТУ! ГІДНЕ ЖИТТЯ!
  • Людині праці – гідну зарплату, а не субсидії!

П’ять вимог до влади від профспілок

01 травня, 2017, 19:27

Першотравнева хода профспілок Хрещатиком закінчилась на Європейській площі, де відбувся мітинг. Це місце було обране не випадково, а як символ європейського напрямку розвитку України, та прагнення людей до європейських цінностей. У тому числі, європейських умов праці, та європейських зарплат.

«Цього року, всі європейські країни, під егідою профспілок, почали компанію за підвищення заробітної плати, коли транснаціональні корпорації намагаються поработити людей. Будемо солідарними з європейськими профспілками. Ми повинні розвернути владу обличчям до людей праці.» – заявив Голова Федерації профспілок України Григорій Осовий.

В своїй підтримці цього край важливого завдання, трудящих запевнив представник профспілок в Верховній Раді, народний депутат Сергій Каплін.

«Змінюються Уряди, депутати, але не змінюється життя звичайних українців. Ми повинні змінити це, адже саме ваша праця робить України могутньою державою.» – підкреслив Сергій Каплін.

Вимоги профспілчан до влади дуже коротко та чітко висловив Голова Київської міської ради профспілок Валентин Мельник.

«На наше переконання, уряд має перейти на сторону трудящих і виконати всього 5 кроків: забезпечити конституційне право на своєчасне отримання зарплат і ліквідувати заборгованості по ній, забезпечити  нову політику зайнятості, продовжити реформування оплати праці. Також вимагаємо розробити Національну стратегію реформування безпеки праці, а також відновити соціальне право на санаторно-курортне лікування, на дитяче оздоровлення.» – сказав Валентин Мельник.

Ще одним важливим завдання у Федерації профспілок України вважають проведення справедливої пенсійної реформи. На переконання профспілчан, цю реформу необхідно широко обговорювати в суспільстві, а не в кабінетах з Міжнародним валютним фондом. Адже, отримувати пенсії будуть не представники МВФ, а звичайні українці. Саме тому, ФПУ вимагає оприлюднити текст реформи, та почати її широке обговорення.