Увійти

ФПУnews

Увійти

ФПУnews
  • Європейським цінам – європейську зарплату
  • Профспілки вимагають парламентських слухань по газу і тарифам.
  • Житлові субсидії від держави – це радянський «собес»
  • Альтернатива високим цінам – високі зарплати!
  • Черга за субсидіями – це приниження для працівників!
  • Низькі зарплати – це гальмо розвитку країни!
  • Заможні працівники – сильна держава!
  • РОБОТУ! ЗАРПЛАТУ! ГІДНЕ ЖИТТЯ!
  • Людині праці – гідну зарплату, а не субсидії!

Політологам, експертам, журналістам

21 листопада, 2016, 13:24

Як голова Всеукраїнської профспілки виробничників і підприємців України, хочу звернути вашу увагу на те, що справжнє обурення викликають експерти, які критикують, чи пояснюють різноманітні події, при цьому дуже слабко володіючи матеріалом. Як результат – справжній фейк, який примушує витрачати чимало зусиль на його оскарження.

За роки свого існування, ми не раз стикались з тим, що медіа не завжди коректно висвітлюють профспілкову діяльність. Так сталось і цього разу. Перенесення запланованої на 17 листопада профспілкової акції викликало чималу зацікавленість в експертів, та ЗМІ. Майже всі об’єктивно сприйняли пояснення надане Федерацією профспілок України.

Проте, деяких експертів такі пояснення не влаштували, і вони почали шукати приховані мотиви в поведінці ФПУ. Коментар директора Центру дослідження проблем громадянського суспільства Віталия Кулика, для новинного інтернет порталу, взагалі викликає обурення. На його думку акції профспілок використовуються їх тіньовими спонсорами для перемовин із владою. В даному разі мова йшла про Дмитра Фірташа. Нібито перемога Дональда Трампа на виборах в США змусила його заключати новий договір з українською владою. І саме протести профспілок Фірташ використав, як один з важелів тиску на президента України.

Для тих, хто в експертному “танку” не чує аргументів: по-перше, Федерація профспілок України – самостійна та незалежна організація, по-друге – ми ніколи не були і не будемо масовкою в політичних п’ятнашках та схемах, по-третє – як ми декларували і ні на йоту від цього не відступаємо – наші вимоги на підтримку соціального блоку в Держбюджеті – 2017 є незмінними. При розгляді бюджету в Парламенті, профспілки покажуть свою міць та солідарність. І ніякий Фірташ не змусить нас відступити!

Також звертаємо увагу, що рішення про проведення всеукраїнської акції було прийнято Президією Федерації профспілок України кілька місяців тому. А сама акція запланована саме під розгляд бюджету в Верховній раді. Рішення про її перенесення також приймалось колегіально.

З погляду на вищезазначене, ми хотіли б почути обґрунтування дивних висновків політолога. Якщо в пана Кулика є докази, то вимагаємо їх оприлюднити, а якщо це його власна думка – пропонуємо провести круглий стіл на якому всі сторони могли поділитись своїми думками, та обговорити факти. В свою чергу ми готові провести лікнеп для всіх політологів, експертів та журналістів про профспілковий рух України, заплановані акції та їхню мету.

В разі якщо ці висновки залишаться голослівними ми залишаємо за собою право діяти в рамках закону.

Що обираєте? Круглий стіл чи судовий позов? Бо ми впевнені про абсолютно необґрунтовану, наклепницьку та суб`єктивну позицію, дослідника проблем  громадянського суспільства.

Наталія Землянська


Довідково: п’ятнашки — відома головоломка. Складається з 15 однакових квадратних пластинок з нанесеними числами від 1 до 15. Пластинки поміщаються в квадратну коробку, довжина сторони якої в чотири рази більша довжини сторони пластинок, відповідно в коробці залишається незаповненим одне квадратне поле. Мета гри — переміщаючи пластинки по коробці добитися впорядковування їх по номерах.