Увійти

ФПУnews

Увійти

ФПУnews
  • Європейським цінам – європейську зарплату
  • Профспілки вимагають парламентських слухань по газу і тарифам.
  • Житлові субсидії від держави – це радянський «собес»
  • Альтернатива високим цінам – високі зарплати!
  • Черга за субсидіями – це приниження для працівників!
  • Низькі зарплати – це гальмо розвитку країни!
  • Заможні працівники – сильна держава!
  • РОБОТУ! ЗАРПЛАТУ! ГІДНЕ ЖИТТЯ!
  • Людині праці – гідну зарплату, а не субсидії!

Польські профспілки проти брюсельських бюрократів

18 вересня, 2017, 15:16

16 вересня профспілки Польщі влаштували акцію протесту перед будівлею представництва Єврокомісії в Варшаві. «Наш закон – наш вибір», «Польща поважає своїх жінок», «руки геть від Польщі» – такі транспаранти тримали протестувальники. Вони не згодні з втручанням Європейський чиновників у внутрішні справи Польщі, а особливо збурила профспілки критика змін до пенсійного законодавства. Єврокомісія навіть ініціювала судову справу з цього приводу.

Так Комісія не погоджується з скороченням пенсійного віку з 1 жовтня, також європейцям не подобається те що для жінок та чоловіків встановлено різний вік виходу на пенсію.

«Дифференциация пенсионного возраста в Польше в зависимости от пола – это не дискриминация, это привилегия польских женщин, которые работают и на работе и дома. Это наше право, наш выбор», – заявив Голова профспілки «Солідарність» Петро Дуда.

Як зазначив Голова профспілки, якщо буде необхідно, вони поїдуть в Брюсель, щоб продемонструвати це. Петицію з вимогами, вони передали в руки депутату Європейського парламенту Рішарду Чарнецьки. Головний заклик в ній – зупинити тиск Єврокомісії на Польщу.

«Бюрократы в Брюсселе, бюрократы из ЕС, с энтузиазмом говорят, что в Польше, на нашей любимой родине, поляки подвергаются дискриминации, это или издевательство, или недопонимание», – каже Петро Дуда.

Він зауважив, що профспілки довго боролись за відновлення старих правил виходу на пенсію, та зниження пенсійного віку. І здавати позицію під натиском брюсельських бюрократів вони не збираються.

Нагадаємо, профспілки України також ведуть боротьбу за справедливу пенсійну реформу. Урядовий законопроект зібрав чимало критики. Профспілки підготували чимало правок до нього, та закликають народних обранців взяти їх до уваги, щоб не допустити погіршення умов пенсійного забезпечення.