Увійти

ФПУnews

Увійти

ФПУnews
  • Європейським цінам – європейську зарплату
  • Профспілки вимагають парламентських слухань по газу і тарифам.
  • Житлові субсидії від держави – це радянський «собес»
  • Альтернатива високим цінам – високі зарплати!
  • Черга за субсидіями – це приниження для працівників!
  • Низькі зарплати – це гальмо розвитку країни!
  • Заможні працівники – сильна держава!
  • РОБОТУ! ЗАРПЛАТУ! ГІДНЕ ЖИТТЯ!
  • Людині праці – гідну зарплату, а не субсидії!

Поляки їдуть в Україну шукати працівників

25 квітня, 2017, 14:15

Нестача робочих рук в Польщі стримує економічне зростання країни, тому полякам потрібні українські трудові мігранти. Але, лише ті хто працюють легально. Однак, де шукати роботу в Польщі, та як не потрапити до рук шахраїв?

На ці та інші запитання готові надати відповідь працівники мобільного офісу праці „Рекрутобус.PL”, який від 25 травня вирушає в тур містами України. Це проект нової інформаційної кампанії однієї польської агенції працевлаштування, яка виступає за легальне та безпечне працевлаштування українців у Польщі.

Протягом останніх років все більше громадян України вбачає у Польщі можливість хорошого заробітку. Згідно з даними державних урядів, у 2016 році польські роботодавці працевлаштували рекордну кількість іноземців. З понад 1,3 мільйонів дозволів на працевлаштування за кордоном, наданих іноземцям, вражаючі 96% припадають на громадян України.

При такому значному масштабі працевлаштування українців в Польщі, все більшого значення набуває необхідність інформування про права й обов’язки працівників. Особливу потребу мають невеликі міста та села, в яких доступ до інформації може бути більш ускладненим. Особи з таких регіонів часто стають жертвами шахраїв, або ж шукають роботи самостійно, що, в свою чергу, часто закінчується негативними наслідками та проблемами для самих працівників.

«Ми плануємо розповсюдити та донести конкретну інформацію щодо роботи в Польщі до таких груп осіб, які ще не мали можливості дізнатися більше про польський ринок праці. Окрім інформування, ми також представимо найцікавіші пропозиції робіт від польських роботодавців, якими українці зможуть скористатися протягом літньо-осіннього сезону.» – каже організатор проекту Rekrutobus.PL Анджей Коркус.

Це перший всеукраїнський проект, який реалізує польська агенція працевлаштування на території України. Автобуси, які відвідають міста і регіони України, будуть пристосовані до проведення розмов з кандидатами. Завдяки системі електронної реєстрації, організатори зможуть прийняти заявки працівників безпосередньо у день візиту Рекрутобусу до міста чи селища.