Увійти

ФПУnews

Увійти

ФПУnews
  • Європейським цінам – європейську зарплату
  • Профспілки вимагають парламентських слухань по газу і тарифам.
  • Житлові субсидії від держави – це радянський «собес»
  • Альтернатива високим цінам – високі зарплати!
  • Черга за субсидіями – це приниження для працівників!
  • Низькі зарплати – це гальмо розвитку країни!
  • Заможні працівники – сильна держава!
  • РОБОТУ! ЗАРПЛАТУ! ГІДНЕ ЖИТТЯ!
  • Людині праці – гідну зарплату, а не субсидії!

Повітряні ворота Миколаїва зачиняються

07 лютого, 2017, 18:17

Міжнародний аеропорт «Миколаїв» залишився без світла. 7 лютого, з ранку, «Миколаївобленерго» відключив підприємство за борги. За словами представника профспілки працівників аеропорту, якщо електроенергію не включать, всі співробітники залишать роботу.

«Обогрева, ничего нет. Администрация вопросы не решает и, скорее всего, по нашему коммунальному предприятию решать не собирается.» – повідомляє Голова профспілки Світлана Валишева.

Зараз у підприємства борги не лише за комунальні послуги, але й величезна заборгованість по заробітній платі. Працівникам винні 6,5 млн. гривень. Наприкінці минулого року обласна рада збиралась виділити кошти на допомогу аеропорту, проте так цього і не зробила.

«Перед новым годом решали, сколько нам денег дать, потому что у нас 6,5 миллионов задолженность по зарплате. В итоге не дали вообще ничего и не помогли с “Николаевоблэнерго”, о чем мы просили. Мы не в состоянии сами пережить зимний период. Сегодня наши сотрудники жгут костры. Будем завтра оставлять предприятие.» – говорить Світлана Валишева.

В обладміністрації проблему добре знають, проте вирішити зараз нічого не можуть. Намагаються розібратись з документами.

«Мы пытаемся собрать документы, чтобы убедиться, что у нас есть аэропорт, там даже директор есть, люди работают, расходуются деньги. Но сегодня мы констатируем факт, что аэропорта нет.» – каже Губернатор Миколаївської області Олексій Савченко.

Зацікавилась ситуацією навколо аеропорту і СБУ. Наприкінці минулого року були викриті факти нанесення мільйонних збитків державі, та відкрито кримінальну справу.

А поки одні дають свідчення, а інші намагаються зрозуміти, чи є в них аеропорт чи немає, співробітники на роботі вимушені грітись біля кострів. І це в аеропорті, який має статус міжнародного.