Увійти

ФПУnews

Увійти

ФПУnews
  • Європейським цінам – європейську зарплату
  • Профспілки вимагають парламентських слухань по газу і тарифам.
  • Житлові субсидії від держави – це радянський «собес»
  • Альтернатива високим цінам – високі зарплати!
  • Черга за субсидіями – це приниження для працівників!
  • Низькі зарплати – це гальмо розвитку країни!
  • Заможні працівники – сильна держава!
  • РОБОТУ! ЗАРПЛАТУ! ГІДНЕ ЖИТТЯ!
  • Людині праці – гідну зарплату, а не субсидії!

Страйк на межі бідності

06 лютого, 2017, 16:49

Шестиденний страйк оголосили співробітники авіакомпанії British Airways. Як повідомляє профспілка Unite, членами якої є більше 3000 працівників авіакомпанії, причиною страйку є низькі зарплати.

“Вместо того, чтобы угрожать сотрудникам и тратить огромные суммы денег на фрахтование самолетов, чтобы перекрыть забастовку бортпроводников, British Airways должны начать ценить персонал, который приносит миллиардные прибыли авиакомпании. British Airways должна прекратить защищать одни из самых низких базовых окладов в авиационной отрасли и приступить к пересмотру уровня заработной платы.” – говориться у відкритому листі, який профспілка направила керівництву компанії.

Це вже не перший страйк працівників British Airways через низькі заробітні плати. Почалось все ще в 2010 році, коли авіакомпанія перейшла на роботу за системою Mixed Fleet, коли один екіпаж виконує перельоти на маршрутах різної дальності. Людям обіцяли 21-25 тис. фунтів стерлінгів на рік, проте, реально зарплатня становить лише трохи більше 12 тис. Більшості співробітників доводиться шукати додаткову роботу на вихідні, щоб хоч якось зводити кінці з кінцями. Багато не витримують, та звільняються.

Усі спроби переговорів з керівництвом авіакомпанії поки що не дали бажаного результату. Проте, екіпажі налаштовані рішуче. Зараз страйки влаштовують так, щоб не робити великих незручностей пасажирам, однак, якщо компанія не піде на поступки, люди готові до більш рішучих дій.

Нагадаємо, цей рік Міжнародна конфедерація профспілок оголосила роком підвищення заробітної плати, так як велика фінансова криза скінчилась, доходи підприємств зростають, а ось доходи працівників стоять на місці. Тому всі профспілки рішуче налаштовані боротись за підвищення зарплат для співробітників.