Увійти

ФПУnews

Увійти

ФПУnews
  • Європейським цінам – європейську зарплату
  • Профспілки вимагають парламентських слухань по газу і тарифам.
  • Житлові субсидії від держави – це радянський «собес»
  • Альтернатива високим цінам – високі зарплати!
  • Черга за субсидіями – це приниження для працівників!
  • Низькі зарплати – це гальмо розвитку країни!
  • Заможні працівники – сильна держава!
  • РОБОТУ! ЗАРПЛАТУ! ГІДНЕ ЖИТТЯ!
  • Людині праці – гідну зарплату, а не субсидії!

Працювати над розвитком економіки, а не чекати траншів МВФ

01 квітня, 2017, 12:37

25 років праці заради формування в Україні конкурентоспроможної економіки і високого рівня добробуту громадян. Чверть сторічний ювілей відзначив Український союз промисловців і підприємців. Він об’єднує близько ста тисяч представників різних сфер економіки, системно працює з урядом країни, усіма парламентськими фракціями, профільними міністерствами та відомствами.

На урочистостях з нагоди 25 річчя, президент УСПП Анатолій Кінах, окреслив здобутки Союзу, та напрямки діяльності на майбутнє.

«Необходимо прекратить считать каждый транш МВФ национальным праздником, вместо этого нужно настойчиво работать над развитием экономики. Путем принятия эффективной медицинской стратегии предотвратить потерю человеческого потенциала, дать «зеленый свет» малому и среднему бизнесу, способствовать развитию в стране социального диалога, налаживанию ответственного партнерства бизнеса и власти.» – заявив Анатолій Кінах.

Він підкреслив, що Союз доклав зусиль до прийняття найважливіших економічних законів держави, він підтримував політику державного протекціонізму в гірничо-металургійному комплексі, сільськогосподарському, палко обстоював спрощену систему оподаткування, індустріальні парки, вільні економічні зони.

Під час урочистостей УСПП отримало чимало привітань від чиновників та народних депутатів. Представники Федерації профспілок України також привітали своїх партнерів по соціальному діалогу.

На заході були присутні Голова ФПУ Григорій Осовий, Голова Всеукраїнської профспілки виробничників і підприємців Наталія Землянська, та Голова рофспілки машинобудівників та приладобудівників України Анатолій Кубраченко. В своєму вітальному слові, Голова ФПУ відзначив важливість співпраці організацій.

«Ми в деяких питаннях є опонентами, дискутуємо, але завжди шукаємо вихід з будь-якої ситуації в діалозі. Нам імпонує, що Ви, Анатолію Кириловичу, на всіх посадах, на яких працювали, очолювана Вами організація завжди дотримувались принципу, що бізнес має бути соціально відповідальним, а діалог має бути конструкцією між владою, бізнесом і профспілками.» – зауважив Григорій Осовий.

Григорій Осовий зазначив, що ці дві найчисленніші громадські організації країні(ФПУ та УСПП) пліч-о-пліч 25 років крокують разом, пройшли досить складний час випробувань, підйомів і спадів, але завжди з розумінням необхідності та важливості соціального діалогу не втратили віру та спроможність змінити життя людей в Україні на краще.

Президія Федерації профспілок України прийняла рішення нагородити УСПП вищою нагородою профспілок – «За розвиток соціального партнерства в Україні». Григорій Осовий вручив цю нагороду Анатолію Кінаху та побажав УСПП, та йому особисто, нових досягнень на благо України та її народу.