Увійти

ФПУnews

Увійти

ФПУnews
  • Європейським цінам – європейську зарплату
  • Профспілки вимагають парламентських слухань по газу і тарифам.
  • Житлові субсидії від держави – це радянський «собес»
  • Альтернатива високим цінам – високі зарплати!
  • Черга за субсидіями – це приниження для працівників!
  • Низькі зарплати – це гальмо розвитку країни!
  • Заможні працівники – сильна держава!
  • РОБОТУ! ЗАРПЛАТУ! ГІДНЕ ЖИТТЯ!
  • Людині праці – гідну зарплату, а не субсидії!

Приходь на акцію профспілок 8 грудня – підтримай вимогу повернути право на дострокову пенсію

07 грудня, 2016, 12:00

8 грудня 2016 року, перед прийняттям Державного бюджету України на 2017 рік, Федерація профспілок України проведе Всеукраїнську акцію на підтримку вимог профспілок щодо посилення соціального захисту працівників та інших категорій громадян в умовах зростання цін на енергоносії та тарифів на житлово-комунальні послуги з метою забезпечення урахування в проекті Держбюджету видатків на реалізацію державних соціальних гарантій та недопущення зниження рівня життя населення.

 Наше головне гасло: «Профспілки вимагають гідного життя для людей!»

Вимога №7: Повернути до 1 січня 2017 року десяткам тисяч працівників, зайнятих на роботах із шкідливими і важкими умовами праці безпідставно скасоване право на достроковий вихід на пенсію.

Після зустрічі 18 жовтня ц.р. членів президії ФПУ з Прем’єр-міністром України     Гройсманом В.Б, він доручив Міністру соціальної політики України взяти під особистий контроль роботу з уточнення списків 1,2 робіт професій зайнятість в яких дає право на пільгову пенсію за віком та за результатами роботи підготувати узгоджені із сторонами соціального діалогу пропозиції.

ФПУ передано Міністерству пропозиції галузевих профспілок щодо внесення змін до вказаних списків затверджених Постановою КМУ від 26 червня 2016 року. З цих питань відбулася зустріч Міністра соціальної політики Реви А.О. з представниками Профспілки трудящих металургійної та гірничо-добувної промисловості, після якої Міністр доручив фахівцям Міністерства в короткі терміни підготувати проект відповідної постанови Уряду.

В даний час такий проект підготовлено і розіслано на розгляд та погодження заінтересованим галузевим профспілкам.

СПО профспілок вимагає від Кабінету Міністрів України підготувати і подати до 1 лютого 2017 року на розгляд Верховної Ради України проект Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо пільгового пенсійного забезпечення окремих категорій осіб», яким передбачити заміну механізму відшкодування підприємствами витрат Пенсійного фонду на виплату пенсій на пільгових умовах підвищеними розмірами єдиного соціального внеску.

Верховній Раді України розглянути проект Закону України «Про внесення змін до деяких законів України (щодо пільгового пенсійного забезпечення окремих категорій осіб рег. № 2632 від 10.04.2015), та з урахуванням розрахунків Пенсійного фонду і пропозицій СПО об’єднань профспілок прийняти його.