Увійти

ФПУnews

Увійти

ФПУnews
  • Європейським цінам – європейську зарплату
  • Профспілки вимагають парламентських слухань по газу і тарифам.
  • Житлові субсидії від держави – це радянський «собес»
  • Альтернатива високим цінам – високі зарплати!
  • Черга за субсидіями – це приниження для працівників!
  • Низькі зарплати – це гальмо розвитку країни!
  • Заможні працівники – сильна держава!
  • РОБОТУ! ЗАРПЛАТУ! ГІДНЕ ЖИТТЯ!
  • Людині праці – гідну зарплату, а не субсидії!

Профспілка вимагає не допустити зупинки Попаснянського ВРЗ

10 листопада, 2017, 14:06

Профспілка та працівники Попаснянського вагоноремонтного заводу звернулися до Міністра інфраструктури, Фонду держмайна і керівництва Укрзалізниці з проханням продовжити договір оренди цілісного майнового комплексу заводу, зберегти виробництво і робочі місця.

У вересні 2017 ПАТ Укрзалізниця повідомило керівництво ВРЗ про відмову у продовженні договору оренди майнового комплексу державного підприємства. Причину такого резонансного для трудового колективу рішення керівництво Укрзалізниці не повідомило. Внаслідок цього кроку, вже найбижчим часом підприємство може бути зупинено. У Попасному ризикують залишитися без роботи 1100 осіб.

Попаснянський ВРЗ – містоутворююче підприємство. Податки і збори, які справно платить завод, є одним з основних джерел наповнення міського бюджету. Завод, одне з небагатьох підприємств поблизу зони АТО, яке надає роботу великій кількості людей, не має боргів по заробітній платі, є високотехнологічним, веде успішну діяльність на ринку виробництва та ремонту вантажного рухомого складу залізниці.

«На даний момент завод знаходиться у стадії стратегічного розвитку: модернізує виробничі потужності, укладає нові договори про партнерство, бере активну участь у житті міста. Після закінчення бойових дій на території Попасного силами підприємства відновлювалася зруйнована інфраструктура міста, видавалася гуманітарна допомога незахищеним верствам населення», – йдеться у зверненні трудового колективу.

Профспілка Попаснянського ВРЗ інформує про те, що через невизначеність подальшої долі підприємства загострюється стан справ у трудовому колективі. Обурення робітників зростає з кожним днем. Вони просять Міністерство інфраструктури України, Фонд державного майна і керівництво ПАТ Укрзалізниця сприяти у продовженні договору оренди і не допустити зупинки успішного підприємства.