Увійти

ФПУnews

Увійти

ФПУnews
  • Європейським цінам – європейську зарплату
  • Профспілки вимагають парламентських слухань по газу і тарифам.
  • Житлові субсидії від держави – це радянський «собес»
  • Альтернатива високим цінам – високі зарплати!
  • Черга за субсидіями – це приниження для працівників!
  • Низькі зарплати – це гальмо розвитку країни!
  • Заможні працівники – сильна держава!
  • РОБОТУ! ЗАРПЛАТУ! ГІДНЕ ЖИТТЯ!
  • Людині праці – гідну зарплату, а не субсидії!

Профспілки біля Держгеонадр – «Мы отсюда не уйдем!»

20 вересня, 2017, 17:30

Протистояння профспілок з Держгеонадрами триває. Цього разу до будівлі агентства прийшли кілька сотень представників трудового колективу та профспілкової організації ПАТ «ЄВРАЗ-Суха балка».

«Дайте нам работать!», «Мы отсюда не уйдем!», «Лицензию без коррупции!» – з такими гаслами гірники другий день вимагають від чиновників подовжити строк дії ліцензії на діяльність шахт імені Фрунзе та Ювілейна. Люди впевнені, в Держгеонадрах діють незаконно, адже, є навіть рішення Вищого адміністративного суду, яке досі не виконане.

«Тут зібралися представники 3,5 тисячного колективу містоутворюючого підприємства, яке працює, відраховує податки до місцевого та Державного бюджетів, а з нами навіть не хочуть спілкуватись», – обурюється голова профспілкового комітету первинної профспілкової організації ПАТ «ЄВРАЗ-Суха балка» Віктор Щасливий.

Він додає, що Держгеонадра на початку серпня видало наказ про припинення робіт на основі актів перевірок діяльності шахт, і того, що там нібито виявлено якісь порушення.

«Я запевняю, усі вимоги були виконані, тому ми хочемо з’ясувати безпосередньо у керівництва Служби, чому нам не видають ліцензію?», – каже Віктор Щасливий.

Зараз підприємство працює на підставі рішення суду, але у будь-який момент цьому можуть зашкодити і тисячі працівників будуть позбавлені роботи, а їх родини засобів для існування.

У пікеті беруть участь заступник Голови ЦК Профспілки трудящих металургійної і гірничодобувної промисловості України Олександр Рябко та радник Голови Федерації профспілок України Юрій Бобченко, який тривалий час очолював профспілкову організацію потужного заводу «АрселорМітал- Кривий Ріг» і добре знає проблеми галузі.

Вони переконані, що вимоги трудівників справедливі, а небажання державних чиновників спілкуватися з людьми обурює. Люди настроєні рішуче, вони збираються стоять до кінця. Профспілка металургів та гірників висловила солідарну підтримку шахтарям з Дніпропетровщини і надає допомогу.

Гірники переконані – спільними зусиллями керівництва підприємства та профспілкових організацій вдасться знайти вихід з патової ситуації та визначити шляхи її вирішення.