Увійти

ФПУnews

Увійти

ФПУnews
  • Європейським цінам – європейську зарплату
  • Профспілки вимагають парламентських слухань по газу і тарифам.
  • Житлові субсидії від держави – це радянський «собес»
  • Альтернатива високим цінам – високі зарплати!
  • Черга за субсидіями – це приниження для працівників!
  • Низькі зарплати – це гальмо розвитку країни!
  • Заможні працівники – сильна держава!
  • РОБОТУ! ЗАРПЛАТУ! ГІДНЕ ЖИТТЯ!
  • Людині праці – гідну зарплату, а не субсидії!

«Нові» обличчя влади віджимають по-старому Фонд Соцстрахування

08 листопада, 2019, 10:01

Фонд соціального страхування – орган, що гарантує всім офіційно працевлаштованим українцям оплату лікарняних, “декретних” та виплат у разі нещасного випадку на виробництві. Фонд не є державним та керується на паритетних основах роботодавцями, профспілками та державою. Однак в останні роки влада не тільки урізає можливості фонду по соціальному захисту, але і намагається взяти контроль над його бюджетом у понад 22 млрд грн. Такий підхід закінчився призупиненням  участі профспілкової сторони у засіданнях правління Фонду соціального страхування.

До 1996 року в Україні головним розпорядником Фонду соціального страхування були профспілки. Страхові внески від підприємств розподіляли через фонд на оплату листів непрацездатності, виплат у разі страхового випадку на виробництві та на санаторно-курортне лікування.

Однак потім Україна перейняла загальноєвропейську практику з управління фондом на основі трипартизму – головного принципу, якого дотримуються Міжнародна організація праці і який передбачає паритетну участь профспілок, які представляють робітників – застрахованих осіб, роботодавців, які сплачують страхові внески, а також держави. Тож наразі керує фондом правління у складі 21 представника, по 7 від кожної сторони. Україна ратифікувала відповідні конвенцій Міжнародної організації праці №37, №39, №102 та №144. Втім, вже зараз цей паритет порушено через додаткового наглядача з боку держави – Міністерство соціальної політики.

Важливо також, що бюджет соцстраху не включається до загального державного бюджету, адже кошти мають йти на покриття страхових випадків.

Головним джерелом надходжень до Фонду соціального страхування є Єдиний соціальний внесок – виплати, які кожен роботодавець сплачує за найманого працівника. Фізичні особи-підприємці вносять його за себе самостійно. Довгий час ЄСВ мав різний розмір, зважаючи на небезпечність професії (від 36,76% до 49,7%). Наприклад, за шахтарів роботодавець мав сплачувати більше, оскільки ця професія більш ризикована і витрати фонду у разі нещасного випадку на лікування та реабілітацію будуть вищими.

Однак за свого прем’єрства колишній очільник Уряду Арсеній Яценюк з криками “корупція” різко звузив можливості Фонду соціального страхування. Перш за все, було знижено ЄСВ до 22% та впроваджено таку ставку для всіх професій, незалежно від умов праці. Влада очікувала після даного зниження детінізацію ринку праці. Однак цього не відбулося. В перші квартали після нововведення у приватному секторі фонд оплати праці зріс лише на 18%, а падіння ЄСВ склало 28%.

Ударом по системі соціального страхування також стало об’єднання в один орган Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності (лікарняні та декретні) та Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві, коли було утворено єдиний орган – Фонд соціального страхування України. Тоді, у процесі об’єднання, частину надходжень від ЄСВ забрали у соцстраху і віддали Пенсійному фонду.

Також у 2015 році було скасовано фінансування за рахунок страхових коштів санаторно-курортного лікування працюючих та оздоровлення дітей. Тобто, зникла можливість профілактики захворювань. За фондом залишили лише можливість оплати санаторно-курортного лікування, коли шкоду здоров’ю через професійне захворювання чи травму вже заподіяно.

Це теж незабаром продемонструвало прямі негативні наслідки – кількість виданих лікарняних тривалістю понад 5 днів, які оплачуються фондом, в 2018 році зросла на 7,2%. Також зросла потреба в медичній реабілітації після важких захворювань – інсультів, інфарктів, операцій. Загалом же по Україні минулого року зареєстровано зростання рівня сезонних захворювань на грип та ГРВІ, зростання рівня захворюваності на серцево-судинні, онкологічні, цереброваскулярні захворювання, травми, туберкульоз.

До того ж, новації влади вдарили по оздоровленню дітей – раніше фонд міг компенсувати робітнику частину або повну вартість путівки до санаторію, куди він міг поїхати разом з дітьми. Тепер реабілітація можлива лише дорослого та після серйозного захворювання. Окрім цього, соцстрах залишився без можливості фінансування Дитячо-юнацьких спортивних шкіл.

Спробою повернути фонду можливість фінансування профілактичного санаторно-курортного лікування став законопроект № 2245. Його автори наголошують, що “відсутність профілактики випадків тимчасової непрацездатності призведе до збільшення їх числа та тривалості, а відтак до збільшення нарахувань та виплат за ними”. А також підкреслюють, що скасування норми щодо забезпечення оздоровчих заходів є порушенням статті 22 Конституції України через звуження змісту та обсягу існуючих прав і свобод громадян.

Окрім цього, в межах наявної системи по оплаті санаторно-курортного лікування для тих, хто постраждав на виробництві або реабілітації для працюючих, які перенесли тяжке захворювання, з січня 2018 року почали запроваджувати можливість по самостійному вибору конкретного санаторію, де людина хоче пройти лікування. Якщо раніше закупівля путівок проводилася централізовано і за приблизними розрахунками, то тепер є ряд акредитованих санаторіїв. Тож застрахована особа може обирати сама, куди хоче поїхати і коли. До того ж, це пришвидшує реабілітацію і робить її більш ефективною.

Загалом навіть в таких, не досить сприятливих умовах, Фонд соціального страхування продовжує виконувати свої функції. Значна частина його виплат, близько 7,6 млрд грн, йде на оплату потерпілим на виробництві та шахтарям-регресникам – тим, хто через травми або професійні захворювання втратив працездатність. Наразі їх близько 208 тисяч і вони отримують від фонду одноразову допомогу при настанні страхового випадку, повну компенсацію витрат на лікування професійного захворювання або травми, а також щомісячні виплати. Минулого року їх вдалося підняти на близько 40%. Виплати регресникам є в пріоритеті, оскільки ці люди часто не мають змоги продовжувати працювати. Однак, незважаючи на наявний дефіцит, соцстрах також покриває решту своїх зобов’язань щодо лікарняних, декретних та інших виплат.

І це попри звуження з боку держави прав і можливостей фонду. Втім, представники нової влади з одного боку виступають за повну відміну ЄСВ, що відповідає позиції Європейської бізнес асоціації – лобістів великого бізнесу та транснаціональних корпорацій. Та фактично відмінить в Україні пенсії, медичну реабілітацію, лікарняні та декретні.

А з іншого, вносять законопроект №2275, поданий головою комітету з питань соцполітики Верховної Ради Галиною Третьяковою, яка, як відомо, пропонує “трохи дискримінувати” найманих працівників, запровадивши новий Трудовий кодекс в інтересах великого бізнесу.

У питанні соцстраху замість боротьби з мільярдним боргом влада пропонує одержавити фонд, нівелювати участь представництва від застрахованих осіб і роботодавців. Так, відповідно до законопроекту, 10 місць в правлінні фонду хочуть надати представникам держави і залишити по 4 за профспілками і роботодавцями. Як зазначають профспілковці, ініціатива має єдину мету – мати монополію на прийняття рішень і розпоряджатися понад 22 млрд грн, які акумулюються у фонді на страхові виплати.

У відповіді на дані дії  було призупинено участь профспілкової сторони у засіданнях правління Фонду соціального страхування України.

“У зв’язку з неконструктивними діями Міністерства соціальної політики України, Комітету Верховної ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів і схваленням ними проекту Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо стабілізації функціонування системи обов’язкового державного соціального страхування» (реєстр. № 2275), який руйнує принципи соціального діалогу та усуває представників застрахованих осіб і роботодавців від участі в управлінні Фондом соціального страхування України, а також ігноруванням пропозиції Спільного представницького органу профспілок щодо відкликання вищевказаного законопроекту та підготовки необхідних змін до відповідних нормативно-правових актів за результатами обговорення проблем Фонду, профспілкова сторона призупиняє свою участь у засіданнях правління Фонду до відновлення паритетності представництва та врегулювання ситуації, що склалася”, – йдеться у заяві заступника голови Федерації профспілок України Володимир Саєнко.

Раніше Федерація профспілок і Спільний представницький орган профспілок виступили проти законопроекту 2275 у публічному діалозі на засіданні профільного парламентського Комітету соцполітики та направили відповідне звернення до всіх парламентських фракцій.