Увійти

ФПУnews

Увійти

ФПУnews
  • Європейським цінам – європейську зарплату
  • Профспілки вимагають парламентських слухань по газу і тарифам.
  • Житлові субсидії від держави – це радянський «собес»
  • Альтернатива високим цінам – високі зарплати!
  • Черга за субсидіями – це приниження для працівників!
  • Низькі зарплати – це гальмо розвитку країни!
  • Заможні працівники – сильна держава!
  • РОБОТУ! ЗАРПЛАТУ! ГІДНЕ ЖИТТЯ!
  • Людині праці – гідну зарплату, а не субсидії!

Прожитковий мінімум у ручному режимі. Чому проект Кабміну небезпечний

08 листопада, 2019, 14:16

Кабінет Міністрів запропонував законопроект, відповідно до якого прожитковий мінімум буде відв’язано  від абсолютної більшості показників. Це дозволить Уряду в ручному режимі регулювати рівень соціальних виплат та зарплат в бюджетній сфері. І створює рід ризиків для системи соціального захисту.

Законопроект авторства Міністерства соціальної політики вперше було представлено у жовтні під час засідання комітету Верховної Ради з питань соцполітики. Пропозицію підтримала голова Комітету Галина Третякова, відома бажанням “трохи дискримінувати працівників“.

Наразі прожитковий мінімум є основою розрахунків у соціальній політиці та прив’язаний до більш ніж 150 виплат і показників. Серед них пенсії, виплати по безробіттю та інші соціальні видатки, аліменти, оплата праці в бюджетній сфері тощо. Його розмір визначає спеціальна науково-експертна комісія. Вона складається з 12 членів – чотири від Уряду з представниками МОЗу, Мінфіну, Мінсоцполітики і Минэкономразвитку, чотири — від об’єднань роботодавців та чотири — від всеукраїнських профспілок. Нинішній розмір прожиткового мінімуму в 1936 грн не є адекватним та за наполяганням профспілок  має за цінами серпня 2019 року щонайменше складати 4722 грн. В той же час влада в проекті Державного бюджету на 2020 рік фактично зберігає наявний рівень.

Однак навіть цей значно занижений показник намагаються відв’язати від впливу на соціальні стандарти. Натомість Кабмін, щороку формуючи Державний бюджет, буде самостійно визначати «базову величину», що впливатиме на всі соціальні видатки. І яким чином він планує її визначати – невідомо. Такий ручний режим та відсутність узгодження з представниками  найманих працівників та роботодавців несе ряд ризиків. 

Профспілки наполягають, що в умовах дефіциту бюджету це загрожуватиме зниженням рівня доходів громадян, а також ставить під сумнів дотримання положень статті 22 Конституції України щодо недопущення звуження змісту та обсягу існуючих прав і свобод при прийнятті нових законів або внесенні змін до чинних законів.

Окрім цього, якщо прожитковий мінімум перестане впливати на реальний стан соціальних видатків, то його можна буде легко використовувати для політичних маніпуляцій, демонструючи зростання, яке насправді більшість населення відчувати не буде.